Yılın Rengi

Dünya’nın renk otoritesi Pantone 2016 yılının rengini belirledi.

sneaks cloud_pantone 2016 yılın renkleri

Her Aralık ayında olduğu gibi bu ayda gelecek yılın rengini belirleyen renk uzmanı Pantone, bir ilke imza atarak 2016’nın rengini 2 renk olarak belirledi. Rose Quartz ve Serenity…

Modadan tutunda dekorasyon, grafik ve görsel tasarım dünyasının trendlerini belirleyecek olan 2 renk Kuvars pembesi ve dingin mavi.

Seçimleri herkes tarafından merakla beklenen Pantone’nin açıklamalarına göre özellikle seçilen pembe ve mavi bu iki renk cinsiyet eşitliğine vurgu yapıyor. Ardımızda bırakmak üzere olduğumuz 2015 yılında yaşanan şiddet içeren, üzüntü veren olaylara tepki olarak seçilen Rose Quartz ve Serenity gelecek yıl umduğumuz, beklediğimiz dinginliği ve sakinliği ifade ediyor. 2016’da barış, umut ve huzur dilekleriyle seçilen pembe ve mavi,  tüm renklerle denge içinde kombinlenebileceğe benziyor.

 

Bedenini ve ruhunu dinginleştiren sakinleştiren bu renkler sneakerslarında da muhteşem gözükebilir. Hep beraber bekleyip göreceğiz. 2016’nın renkleri sneakerslarımıza dokunana kadar, bu yılın rengi Marsala’ya göz atmaya ne dersin?

Marsala ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsin.

Aradığın en moda sneakerslar Sneaks Cloud’da. Çok yakında kuvars pembesi ve dingin mavi sneakersları seninle buluşturmak üzere…

Tüm sneakerslarımızı keşfetmek ve satın almak için sneakscloud.com’a tıkla!

 

You May Also Like