Renk Uzmanı Pantone’nin Seçtiği 2017 Yılın Rengi Greenery!

Dünya renk otoritesi Pantone, 2017 yılının rengini açıkladı! Yeni yıla girmemize sayılı günler kala 2017’nin rengi #Greenery olarak belirlendi!

Uzun yıllardır her yılın Aralık ayında gelecek yılın rengini seçen Pantone, 2017 için seçtiği rengi geçtiğimiz günlerde açıkladı! 2017 için merakla beklenen renk, Greenery olarak isimlendirilen yeşil oldu!

Moda ve sneakers trendlerinden tutun da hayatımızın genelinde yer alan farklı sektörlere varana kadar özellikle dekorasyon ve görsel tasarım dünyasını etkisi altına alan renk uzmanı Pantone, seçtiği yeşil ile 2017’nin genel renk çizgisini belirliyor!

Markaların tasarımlarında sıklıkla kullandığı renklerden olan yeşilin en canlı tonlarından biri Greenery! Her sene hangi rengin seçileceği büyük bir merak konusu olan uluslararası renk otoritesinin seçtiği #Greenery sneakerslarına da çok yakışacak. Pantone’nin özellikle bu rengi seçmesindeki amaç ise doğanın büyüsüne kapılmanı sağlamak…

İçinde güneşin sarı tonlarını da barındıran Greenery rengi, doğanın canlılığını ve hayatın baharda yeniden doğuşunu temsil ediyor. 2017’de sneakers tasarımlarında da sık sık karşımıza çıkacak olan bu renk ile sen de adımlarının enerjisini artırmaya hazır ol!

Sneakerstan tekstil ve aksesuara varana kadar geniş ürün yelpazesine etki edeceğe benzeyen 2017 yılının rengini kombinlerine şimdiden taşımak istiyorsan hemen sneakscloud.com’a tıkla ve dünyaca ünlü markaların yeşil renk tonlarına sahip tasarımlarını keşfet!

Unutma, sokak modası yaratıcılığı sever! 😉

Sneakscloud.com’a ışınlanmak için buraya tıkla!

You May Also Like