2017 NBA All Star Birincileri

Geçtiğimiz Şubat ayında Batı Konferansı’nın Doğu Karması’nı New Orleans’ta 192-182 mağlup ettiği ve Anthony Davis’in NBA All Star maçının MVP’si seçildiği karşılaşmanın öncesinde 2017 NBA All Star oyunlarının Slam Dunk ve 3 Sayı şampiyonları kimler oldu merak ediyor musun?

2017 NBA All Star En Değerli Oyuncu ödülünü kazanan Anthony Davis’in coşkuyu doruğa taşıyan görüntülerine geçmeden önce eğlencenin ve heyecanın hız kesmediği Slam Dunk (smaç) ve 3 Sayı oyunlarında ödülleri kimlerin göğüslediğine bi’ bakalım istersen. 😉

2017 NBA ALL STAR SMAÇ ŞAMPİYONU : GLENN ROBINSON III

2014 yılında Minnesota Timberwolves tarafından NBA’e seçilen profesyonel basketbolcu Glenn Robinson III, şu anda Indiana Pacers forması giyiyor ve bu formayla 2017 NBA All Star smaç şampiyonu oldu.

2017 NBA ALL STAR 3 SAYI ŞAMPİYONU : ERIC GORDON

2008 yılından beri NBA kadrosunda olan Eric Gordon geçtiğimiz sene NBA’in en başarılı takımlarından biri olan Houston Rockets’ta formaya giymeye başladı ve yıldız oyuncu finale kaldığı Kyrie Irving’i geçerek 2017 NBA All Star’ın 3 Sayı yarışmasının kazanan ismi oldu.

2017 NBA ALL STAR EN DEĞERLİ OYUNCU : ANTHONY DAVIS

19 yaşındayken NBA liginin en iyilerinden olan New Orleans Pelicans takımına 1. sıradan seçilen Anthony Davis, 2012 Londra Olimpiyatları’nda giydiği milli takım formasıyla altın madalya kazandı ve 19 Şubat’ta gerçekleşen 2017 NBA All Star maçında da tüm basketbolcuların hayallerini süsleyen MVP ödülünün sahibi oldu! Maçta 52 sayı bulan Davis, basketbol ve NBA tarihinin en önemli isimlerinden olan Wilt Chamberlain’in de rekorunu egale etti. Ayırca Anthony Davis bir sonraki amacının da Chamberlain’in 100 sayı rekorunu kırmak olduğunu söyledi. 🙂

Onlar, hayallerinden vazgeçmedi ve başardı! Şimdi sıra sende! Hayal kurmaktan vazgeçme ve sıkı çalış!

Kendine inanırsan geleceğin NBA All Star’ı sen olabilirsin. Dirk Nowitzki’nin de dediği gibi; “All dreams are crazy, until they come true!”

Seni başarıya götürecek en yeni basketbol ayakkabıları sadece bi’ tık uzağında! Sen de sezonun en renkli modellerini incelemek istersen hemen sneakscloud.com’a ışınlan!

Alışverişe başlamak için buraya tıkla!

You May Also Like