21 Haziran Dünya Kaykay Günü

Kaykay tutkunu genç, bu yazı senin için!

20. yüzyılın ortalarından sonra Kaliforniya sahillerinde rüzgarsız günlerde sörf yapamayan gençler tarafından tahta bloklara tekerlek takarak ortaya çıkan kaykay, günümüzde sörften daha popüler olduğu gibi bir de sokak modasının öncü akımlarından biri halini aldı.

Efsane kaykaycıların en özel günü! Kaymanın verdiği hazzı iliklerine kadar hisseden kaykay severler, bu günü en güzel biçimde kutlamayı hiçbir zaman es geçmediler ve 2017 yılında da bu değişmeyecek! Dünyaca ünlü kaykay ayakkabısı üreticisi Vans markasının kaykay park alanlarında özgürce eğlenmenin tadına varmak için mükemmel bi’ gün! Sokaklar, caddeler, park alanları kısacası kayabilecekleri her yer onlar için tam olarak eğlencenin odak noktası! Kaykay yapmayacaksan bile gidip o anları izlemelisin. O anın büyüsü eminim seni de saracak ve heyecanlandıracak, sen de onlardan biri olmak için can atacaksın!

1960 yıllarında ortaya çıkan kaykay sporu, kaykay aşıklarının sevgisiyle bi’ ikon haline geldi! Yılın en uzun günü olan 21 Haziran’da tüm dünyada kutlanmaya başlanan “Go Skateboarding Day” çılgın kaykaycıların en anlamlı günü oldu! Genç kaykaycılar için her 21 Haziran’da dünyanın farklı yerlerinde birbirinden farklı etkinlikler düzenleniyor. Dünya Kaykay Günü, 2008’den beri Türkiye’de her yıl doyasıya kutlanıyor! Sürpriz hediyeler veriliyor, yarışmalar düzenleniyor ve rutinlerden uzak bi’ gün geçirmeni sağlıyor! Hey yetenekli kaykaycı, sokaklara dökülmenin tam zamanı!

Vans markası kaykay sporuna ve kaykay severlere büyük ölçüde değer veriyor! Herkesin bildiği gibi kaykay denince akla gelen ilk şey Vans oluyor! Markanın sneakerları da tüm kaykay tutkunlarının gözdesi!

sneaks-cloud-vans-old-skool

En rahat sürüş keyfi sunan sneakerlardan biri Vans Old Skool spor ayakkabılar ve birbirinden muhteşem tasarımlara sahip sneakerlar, aksesuarlar hepsi ve daha fazlası sneakscloud.com’da !

Sokak modasını ve kaykayı hayatının merkezine yerleştirmiş olan gençler için Sneaks Cloud’da ihtiyacı olan her şey mevcut!

Kaykay ayakkabılarına ve çok daha fazlasına sahip olmak için tıkla!

Unutmadan söylemeliyim sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi ihmal etme!
Facebook Twitter Instagram

You May Also Like