adidas Gazelle Og Sneakers

Sade tasarımı ve 60 kuşağına dayanan köklü geçmişi ile sezonda adından oldukça söz ettiren adidas Gazelle Og sneakerslarla sokak modasında boy göstermeye hazır mısın?

sneaks cloud_adidas gazelle og ikonik spor ayakkabı (1)

1968 yılında futbol antrenman ayakkabısı olarak piyasaya sunulan adidas Gazelle serisinin çok yönlü kullanım sağlayan şık tasarımı ve üst düzey rahatlığı sokak modası tutkunlarının gözünden kaçmamış ve bu sneakerslar futbol sahalarından kaldırımlara taşınmış! Günümüzde de retro tarzdan vazgeçemeyen sneakers severlerin gözdelerinden biri olan adidas Gazelle Og spor ayakkabılar klasik ve modern hatları bir arada sunan tasarımıyla geniş bir kesime hitap etmeye devam ediyor!

sneaks cloud_adidas gazelle og mavi süet günlük spor ayakkabı (1)

sneaks cloud_adidas gazelle og mavi süet günlük spor ayakkabı (2)

sneaks cloud_adidas gazelle og siyah süet günlük spor ayakkabı (1)

sneaks cloud_adidas gazelle og siyah süet günlük spor ayakkabı (2)

Yaklaşık 50 yıllık bir geçmişe sahip olan adidas Gazelle sneakerslar sportif şıklığı yakalamak isteyenler için en doğru tercih! Düşük profili ile rahat bir kullanım sunan sneakers, süet üst yüzeyi ve gold renkli detaylarıyla tarzınızda fark yaratıyor!

sneaks cloud_adidas gazelle og mavi süet günlük spor ayakkabı (3)

sneaks cloud_adidas gazelle og siyah süet günlük spor ayakkabı (3)

Sokakları büyülemeye devam et! Bir kere giydin mi bir daha ayağından çıkaramayacağın adidas Gazelle Og sneakerslarla her adımda güveni hisset! Zemin tutuşu ve optimum kavrama sunan taban yapısı ile kendini güvende hissetmeni sağlayan bu spor ayakkabılarla retro stilinde şık dokunuşlar yapmaya var mısın?

sneaks cloud_adidas gazelle og mavi süet günlük spor ayakkabı (4)

sneaks cloud_adidas gazelle og siyah süet günlük spor ayakkabı (4)

Sen de sokak stilinle bir klasikle baştan yaratmak istiyorsan hemen sneakscloud.com’a tıkla ve farklı renk seçenekleri bulunan adidas Gazelle Og sneakerslardan senin rengin olanı bul!

Kuralları unut, çek bi’ Gazelle sneakers!

Satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like