Hem stil sahibi olup, hem de sade görünümünü bozmak istemiyor musun? Eğer bu soruya cevabın evet ise seni adidas Superstar ile tanıştıralım. Bu ayın sneakerını tarzını sadelikten yana konuşturan ve çoğu kişinin gönlünde taht kurmuş model olan adidas Superstar seçtik.

Arkadaşlarının dikkatini Superstar ile çek! Çünkü bu sensin! Tarz sahibi olmayı çok seviyorsun ve hep aynı şeyleri giymek istemiyorsun değil mi? Superstar her zaman yanında! Yıllara meydan okuyan tasarımı ve rahatlığıyla konfor ve stil sahibi olmanın keyfini çıkaracaksın.

adidas Superstar’a dışarıdan bakıldığı zaman dikkatleri üzerine çeken ilk detayı kauçuk burun kısmı. Bu kısım çoğu insan tarafından deniz kabuğuna benzetiliyor. Bu tabir sence de doğru değil mi? Bu görünüm ona ikonik bir hava kattı ve üretilmeye başladığı yıllardan beri tasarımını çok fazla değiştirmedi. Yan kısımlarda ikonik adidas 3 bant detayı, kauçuk bir burun, balıksırtı desenli taban ve topuk kısmında bulunan bir adidas yazısı. Bunların hepsini birleştirdiğinde bir Superstar ortaya çıkıyor. Böyle yazınca çok basit geliyor, biliyoruz. Superstar için sokakların moda ikonu olmak işte bu kadar basit.

Basketbol geçmişinden gelen bu model, 1969 yılından bu yana çokça gündemde oldu. Öyle ki şarkılarda bile konusu geçti. NBA yıldızları, Run DMC grubu, B-Boy’lar ve niceleri… Sende bu kalitenin içine katılmaya ne dersin?

adidas Superstar adımlarına sıradanlıktan uzak bir stil kazandıracak. Birçok kıyafetine kombin edebileceğin bu model sayesinde kombinin için güzel bir ayakkabı modeli arama derdin kalmayacak! Ayrıca rahatlığıyla iyi ki Superstar sahibiyim diyeceksin!

adidas superstar

Modayı takip eden birisiysen, her zaman giyeceğin sneakeri seçmek bi hayli zor olmuştur. Bunun birçok nedeni var. Giydiğin kıyafetle uyumlu olmaz, konforlu olmadığı için seni gün boyu rahatsız eder, çok fazla renk seçeneği olmaz. Zor beğenen biriysen bu seçenekler uzar da gider. Ama merak etme senin için bu ayın sneakeri olarak seçtiğimiz adidas Superstar ile bunların hiçbirini düşünmeyeceksin. Çevrenden sıyrıl ve artık stil sahibi olduğunu herkese kanıtla!

Dilersen buradan sitemize gidip tüm adidas Superstar modellerimize bakabilirsin. adidas Superstar ile farkı göreceksin!

You May Also Like