adidas Superstar Sneakers

Vahşi Afrika kedilerinden ilham alan silüeti ve hepimizin hayran olduğu ikonik tasarımı bir arada sunan adidas Superstar 80’s Animal sneakerları merak edenleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

sneaks cloud_adidas superstar 80s animal leopar desenli sneaker sosyal medya

70’ler ve 80’lerde basketbol sahalarında görmeye alıştığımız adidas Superstar serisi bu sezon farklı renk ve desen çalışmaları ile klasik stilinin dışına çıkıyor. Yıllardır siyah ve beyaz tasarımlarına aşık olduğumuz Superstar’ın 80’s Animal modeli ile sokak modasının tozunu dumanına katmaya hazır mısın?

sneaks cloud_adidas superstar 80s animal siyah ve ekru spor ayakkabı (2)

Kabartma desenleriyle farklı bir hava estiren üst yüzeye sahip adidas Superstar 80’s Animal sneakerlar, siyah ve ekru renk seçenekleri ile sokak modası konseptini bi’ tık uzağına getiren online alışveriş mağazası sneakscloud.com’da!

Sentetik malzemelerden üretilen yapay kıllarla leopar deseni verilen detaylara sahip adidas Superstar 80’s Animal sneakers, vahşi yaşamı ön plana çıkarıyor. Bu arada eklemek isterim ki bu sneakerın üretiminde hiçbir hayvana zarar verilmemiştir.

sneaks cloud_adidas superstar 80s animal siyah ve ekru spor ayakkabı (1)

sneaks cloud_adidas superstar 80s animal siyah ve ekru spor ayakkabı (3)

İkonik istiridye burun yapısı, konfor sunan eva iç tabanı, dolgulu bilek kısmı ve daha bir çok özelliği ile sokak modasında rahatlık arayanların 1 numarası olan Superstar’ların en yenisi 80’s Animal sneakerlar sneakscloud.com’da seni bekliyor! Acele et, stoklar tükenmeden kreatif tarzını tamamla!

adidas Superstar 80’s Animal günlük spor ayakkabıları keşfetmek ve satın almak için tıkla!

You May Also Like