adidas Superstar Synthetic Prisim

Yeni sezonda sokak modasına bambaşka bir bakış açısı kazandıran adidas Superstar Synthetic Prisim günlük sneakerslar, gökkuşağını andıran gösterişli üst yüzeyi ile ışıltıyı sevenlerin vazgeçilmezlerinden biri oluyor!

sneaks cloud_AQ8181 adidas superstar synthetic prisim erkek günlük spor ayakkabı (5)

70’ler, ah o 70’ler! Belki birçoğumuz o günlerin şaşaalı moda akımından mahrum kaldık. Fakat modada geçmişe dönüş furyası sayesinde kendimizi tam da o kuşağın içindeymiş gibi hissedebilmemiz ne harika bir şey değil mi? adidas’ın Superstar serisine kattığı yepyeni bir tasarım; Synthetic Prisim sneakerslar tam da bunu gerçekleştiriyor. Televizyondan aşina olduğumuz 70’lerin çılgın ve renkli tarzını sokak modasında fark arayanlarla buluşturuyor.

sneaks cloud_AQ8181 adidas superstar synthetic prisim erkek günlük spor ayakkabı (2)

sneaks cloud_AQ8181 adidas superstar synthetic prisim erkek günlük spor ayakkabı (3)

Parlak ışıkta renk değiştirerek gökkuşağının renklerine bürünen ikonik istiridye burun ve topuk kısmının yanı sıra yanal yüzeylerde yer alan üçgen prizmalardaki xeno kaplamalar da ışığı görünce renk cümbüşü oluşturuyor. Tarzında biraz daha ışıltı ve farklılık arıyorsan bu sneakerslar tam senlik!

sneaks cloud_AQ8181 adidas superstar synthetic prisim erkek günlük spor ayakkabı (1)

 

Şık ve kreatif bir görünüm sunan üçgen prizma detaylarıyla bütünleşmiş süet üst yüzeyi ve klasik Superstar tasarımını mükemmel biçimde birleştiren adidas, Superstar Synthetic Prisim modeliyle yeni sezonda da en çok satanlar listesinde zirveye oturacağa benziyor.

sneaks cloud_AQ8181 adidas superstar synthetic prisim erkek günlük spor ayakkabı (4)

‘’Superstarlarım zırhımdır!’’ diyorsan kendini Sneaks Cloud’un sneakers dünyasında kaybolmaya hazırla!

Sokak modasının yükselen isimlerinden olan Sneaks Cloud, modayı senin için yakından takip ederek sezonun en tarz sneakerslarını bir araya getiriyor. Mağazalarımızda ve tabi ki online alışveriş tutkunları için sneakscloud.com’da bulabileceğin adidas Superstar Synthetic Prisim sneakersları keşfetmek için hala ne bekliyorsun?

Keşfetmek ve satın almak için hemen tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *