adidas Superstar Up Sneakers

İkonik istiridye burun kaplaması ve aşina olduğumuz tarzının dışına çıkan yüksek profilli tasarımıyla yeni sezonda kadınların gözdeleri arasında yer alan adidas Superstar Up W kadın sneakerslar, gizli topuk detayı ile kadınları bir kez daha kendine hayran bırakıyor.

sneaks cloud_adidas superstar up dolgu topuk kadın spor ayakkabı

Sokak modası tutkunlarının yeni adresi sneakscloud.com’da tarzını tamamlamayı bekleyen adidas Superstar Up W sneakserslara şöyle bir göz atmaya ne dersin?

 sneaks cloud_adidas superstar up kadın siyah spor ayakkabı

70’li yıllardan bugüne kadar gelmeyi başaran zamansız tasarımlardan biri olan, her sezon ilgiyle takip ettiğimiz Superstar serisine eşsiz bir yorum getiren adidas, spor ayakkabıların da topuklu şıklığını yansıtabileceğini herkese gösteriyor. Yıllardır alışageldiğimiz klasik çizginin ikonik hatlarını koruyarak ufak dokunuşlarla bambaşka bir sneakers yaratan marka, sokak modasının yıldızlarına bir model daha ekliyor.

Hem spor hem de topuklu olsun!

Sen de böyle düşünüyorsan o zaman adidas Superstar Up tam sana göre! 1.5 inç -3.81 cm’ye eşit- gizli topuğa sahip olan bu sneakerslar cool tarzınızın en şık parçası olacak. Yüksek kaliteli deriden yapılmış üst yüzeyi, onu Superstar yapan istiridye burun tasarımı, olmazsa olmaz 3 bantlı yan yüzey şeritleri ve şıklığını tamamlayan parlak gold renkli detayları ile adidas Superstar Up spor ayakkabılar ’16 İlkbahar/Yaz sezonuna damga vuruyor!

sneaks cloud_adidas superstar up sneakers

sneaks cloud_adidas superstar up w kadın spor ayakkabı

sneaks cloud_adidas-Superstar-Up günlük spor ayakkabı

Sneakscloud.com online alışveriş mağazamızda 2 rengi bulunan adidas Superstar Up W kadın günlük spor ayakkabıları keşfetmek için hala ne bekliyorsun? Acele et, sokak modasının bu sezon ki öncüsü sen ol!

İncelemek ve satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like