Metalik Sneakerslar

Sokak modasının yıldızları!

Metalik görüntüleriyle gece/gündüz adımlarının ışıldamasını sağlayacak sneakerslarla yaratıcılığını konuşturmaya hazır mısın? Hemen sneakscloud.com’a tıkla ve sokak modasının büyülü dünyasını stiline taşıyacak metalik sneakersları keşfet!

Hey sneakers sever, geri sayım başladı! Yılbaşına sayılı günler kala hala partide giyeceğin kıyafetinin altına uyacak bi’ ayakkabı bulamadın mı? Hem tarzını hem de partiyi hareketlendirecek metalik sneakerslarla yeni yıl partilerinin en çok konuşulan ismi olmak istiyorsan acele etmelisin! Neden mi? Çünkü tasarımıyla fark yaratan metalik sneakerslar, Sneaks Cloud’da %50’ye varan indirim fırsatıyla raflardaki yerini çoktan aldı!

İşte sokak stilinden hiçbir zaman vazgeçmeyenler için seçtiğimiz en tarz metalik sneakerslar:

Nike Air Huarache Run SE

Sokak stilinin yaratıcı yüzünü ortaya çıkarmak istiyorsan Huarache doğru tercih! Metalik gri rengi ve fütüristik tasarımıyla büyüleyen Nike Air Huarache Run Se sneakerslarınla yılbaşı gecesi tüm bakışları adımlarında toplamaya hazır ol!

Lacoste Carnaby Evo 316 2

Minimal çizgilere sahip tasarımıyla yalın ve sofistike tarzına uyum sağlayan, gold renkli metalik sayasıyla sokak stilinin ışıltısını ortaya çıkaran Lacoste Carnaby Evo 316 2 sneakerslarla partinin yıldızının kim olacağı bizce belli! 😉

adidas Superstar 80’s

Daha güçlü! Daha şık! Yılların eskitemediği ikonik silüetinde sokak modasının modern izlerini taşıyan adidas Superstar 80’s sneakerslarınla kreatif ruhunu ve karakterini adımlarında yansıt! Yılan derisi desenlere sahip kabartmalı üst yüzeye sahip metalik gri Superstar’larınla yılbaşı kombininde ışıl ışıl bir görüntüye sahip ol!

Converse Chuck Taylor All Star

Converse’lerim olmadan yaşayamam diyenler buraya! Metalik görüntüsüyle ikonik sokak modasında yaratıcı bir tarza sahip olmanı sağlayan Converse Chuck Taylor All Star sneakersın su geçirmez olduğunu biliyor muydun? Yılbaşı akşamında zorlu hava koşulları sana ve tarzına engel olamayacak!

Nike Air Force 1 ’07 Lv8

Adını ABD başkanını taşıyan uçaktan alan Nike Air Force 1 ’07 Lv8 sneakerslar, metalik gri üst yüzeyi ile sokak modasının göz alıcılığını adımlarına taşıyor! Tarzında hem ikonik hem de kreatif bir hava estirmek isteyenlerin favorisi olan bu sneakerslarla yeni yıl partisinin yıldızı ol!

Her adımda tarz görünmeni sağlayacak metalik sneakerslarla sokağa adım atmak istiyorsan hemen sneakscloud.com’a ışınlan!

Unutma, sokak modası yaratıcılığı sever!

Metalik sneakerslara tek tıkla ulaşmak ve satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like