Tarz ve konfor dersimize hoş geldiniz! Bugün ki konumuz Nike Air Max 270. Benzersiz tasarımı ve ikonik Nike rahatlığı ile bütünleşerek tasarlanan Nike Air Max 270, sokaklardaki yerini çoktan aldı! İster sporda, ister okulda, ister işte giy; attığın her adımda rahatlığı sonuna kadar hissedeceksin! Gel, bu ayın en sevilen ürünüyle tanışalım.

Nike Air Max 270, koşularını birinci bitirmen için yüksek teknoloji materyaller kullanılarak tasarlandı. Eşsiz rahatlığı ve fütüristik tasarımı sayesinde Nike’ın en sevilen modellerinden biri olmayı başardı.

Efsane Air Max serisinin son yıldızı 270, büyük Air biriminin yıldızları Air Max 180 ve Air Max 93 serilerinden esinlenerek tasarlandı. Bu özel ayakkabının tasarımında rahatlığa sıkça yer verildi.

Peki, nedir bu ayakkabının sırrı? Tasarım harikası olan bu model, dikişsiz örgü dış yüzeyi sayesinde gün boyu nefes alırken ayağını gün boyu serin ve kuru tutar. Üstün rahatlık ve destek sağlar.

 

Asimetrik bağcıklı tasarımı sayesinde ayağınla mükemmel bütünlük sağlar. Ayakkabı değil de çorap giymiş gibi hissedersin, bu da daha özgür adımlar sunar!

Bileğini yastıkla çevrelemiş hissiyle tanış! Dolgulu bilek yapısı, mükemmel kavrayış sunarken konforu optimize eder. Sence de bu rahatlığı hak etmiyor musun?

Küçük ayrıntılar, iyi ki varlar! Nike’ın pratiklik adına yaptığı çalışmaların ne kadar başarılı olduğu aşikar. Çünkü, Nike Air Max 270’in topuğundaki çekme ucu sayesinde ayakkabını kolayca giyip çıkarabilir, daha hızlı ve daha pratik olmaya ilk adımını atabilirsin.

Unutma, bütün ayakkabılar vücuduna ve performansına sadıktır. Her zaman yüksek performans ve maksimum rahatlık hedeflenir. Bu noktada Nike, daha konforlu olman için gelişmiş yastıklama teknolojileri kullanır. Nike Air Max 270, Nike’ın bugüne kadar tasarladığı en büyük Air topuk birimine sahip! Üstün yastıklama teknolojisine merhaba de.

Klasik koşu ayakkabılarını artık dolabın gerisine koymanın zamanı geldi, çünkü Nike Air Max 270 hayatına girdi! Çift yoğunluktaki köpük taban ve imza tasarım olan Max Air tabanı geliştirerek tasarlanan 270 modeli, göründüğünden daha fazlası.

Air Max 270

Biz bitti demeden bitmez! Nike Air Max 270’in topuğundaki sert kauçuk dış taban, güçlü çekiş sağlar! Kaymayan yapısı sayesinde kötü zemin şartlarının seni yıkmasını izin verme.

Nike Air Max 270 serisini merak ettin değil mi? Senin için buradayız.

You May Also Like