Asics Sneakerslar

2016 İlkbahar-Yaz Asics yeni sezon sneakers modelleri şimdi Sneaks Cloud mağazalarında ve sneakscloud.com online alışveriş sitemizde. Keşfetmeye hazır ol!

sneaks cloud_asics yeni sezon

1949 yılında Japonya’da özellikle koşuculara uygun ayakkabılar üretmeye başlayan Kihachiro Onitsuka tarafından kurulan Asics, günümüzün sokak modası stilini tamamlar nitelik ve tasarımdaki modelleri ile genç neslin vazgeçilmez sneakers üreticilerinden biri haline geldi.

Birçok spor dalında birçok takımın sponsorluğunu üstlenen Asics, 2016 yeni sezonda performans ürünlerinin yanı sıra günlük sneakerslarıyla da asi, özgün, renkli ve eğlenceli karakterine uygun modelleri seninle buluşturuyor. Asics farkını yaşamak için daha ne bekliyorsun?

Yeni sezon modelleri arasından senin için birkaç model seçtik. Bakalım beğenecek misin?

Asics Gel-Kayano Trainer

sneaks cloud_asics gel kayano trainer okyanus mavisi günlük spor ayakkabı

Okyanusun derinliğini adımlarında hisset! Mavi rengi ile tüm bakışları üzerine çeken Asics Gel-Kayano Trainer günlük spor ayakkabılar özel jel yastıklamaya sahip orta tabanı sayesinde adımlarında kusursuz rahatlığı hissetmeni sağlar.

Asics Gel-Cumulus 17 Koşu Ayakkabısı

sneaks cloud_asics gel-cumulus 17 koşu ayakkabısı

Ödüllü Cumulus serisinin en yeni tasarımı Asics Gel-Cumulus 17 koşu ayakkabıları sahip olduğu modern görünüm ile adımlarını başkalaştırıyor. İçe ya da dışa basma sorunu yaşayan koşucuların tercih edebileceği en rahat koşu ayakkabılarından biri olan Gel-Cumulus 17 serisi ile performanslarında şıklığı yakalayacaksın!

Asics Gel-Lyte V

sneaks cloud_asics gel-lyte V somon rengi günlük spor ayakkabı

Dayanıklı ve hafif yapısı, özel jel taban yastıklaması ile şimdiye kadar hiç yaşamadığın bir rahatlığı yaşamaya var mısın? Sokak modasının en göz alıcı halini yansıtan Asics Gel-Lyte V günlük spor ayakkabılar geliştirilmiş darbe emici taban sistemi ile seni bulutların üzerine çıkarmaya hazırlanıyor.

 

Yeni sezonda eşsiz şıklığı yakalayabileceğin ve kendi tarzını yansıtabileceğin Asics sneakerslara sahip olmak için bi’ tık yeter. Hemen sneakscloud.com online sitemize tıkla ve dışarı çıkmadan güvenle alışveriş yapmanın keyfini yaşa.

Tüm Asics yeni sezon tasarımlarına ulaşmak için buraya tıkla!

Satın almak için tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *