Yorucu bir günün ardından ayaklarını rahatça uzatıp film izlemek mi? Yoksa, bütün gün ayağına yara bandı takıp bir an önce eve gitmeyi beklemek mi? Doğru ayakkabı seçimi ile günü kurtarabilirsin! İşte bu yüzden, spor ayakkabılar, günlük hayatımızın vazgeçilmez parçası haline geldi, iyi ki de geldi! Peki, spor ayakkabılara doğru bakım nasıl yapılmalı? Hangi malzeme ile nasıl temizlenmeli? Zamandan tasarruf ederek ayakkabılarını temizlemek artık çok eğlenceli! Nasıl mı?

Sağlıklı yaşam, çaba ve fedakarlık gerektirir. Düzenli sporla istediğin görüntüye kavuşabilir, yaşam standartlarını yükseltebilirsin. Peki ayak sağlığın için dikkat etmen gerekenleri biliyor musun? Fazla çaba sarf etmeden sağlıklı adımlara sahip olmak için yapabileceğin en kolay şey, ayağına uygun bir ayakkabı giymek!

Spor ayakkabılar, daha sağlıklı ve daha konforlu adımlar atman için yüksek teknolojiler kullanılarak tasarlanır. Yastıklama teknolojileri, özel tasarlanan tabanlar… Bu zamana kadar yapılan araştırmalar ve hassas çalışmalar sonucu üretilen spor ayakkabılar, en yorucu günde bile seni dinç tutarken sağlığını korumana yardımcı olur.

Spor ayakkabılar ayak sağlığını kontrol altında tutup daha rahat ve daha konforlu olmanı sağlıyorsa, onların da bu görevlerini yerine getirmeye devam edebilmeleri için bakıma ihtiyacı var! Spor ayakkabısına göstereceğimiz hassasiyet ile ayakkabının ömrünü belirleriz. Bu yüzden, ayakkabılarına göstereceğin düzenli bakım ile uzun süreler boyunca kullanabilmek senin elinde.

Fazla zaman harcamadan ayakkabılara bakım yapmak hepimizin ortak gayesi olsa gerek. Teknolojinin hızla geliştiği bu zamanda, eski yöntemleri bir kenara itip ayakkabına gereken hassasiyeti göstererek yeni gibi kalmasını sağlayabilirsin! İşte bu noktada hayatımıza giren ayakkabı bakım ürünlerine göz atmalı ve ayakkabının ihtiyacı olan bakımı sağlamalıyız.

Bakım ayakkabıyı tanımaktan geçer!

Ayakkabı bakımı için yapman gereken ilk adım; ayakkabıyı tanımak! Çamaşır makinesinde ayakkabı yıkamak gibi ilkel yöntemler ayakkabını yıpratmakla kalmaz, kirleri ayakkabının dibine hapseder. Bu da ayakkabının daha hızlı yıpranmasına sebep olur. SneaksCloud, zamandan tasarruf edip zahmetsizce temiz ayakkabılara kavuşman için ayakkabı bakım ürünlerini tasarladı. Şimdi gelin bu ürünleri beraber inceleyelim.

Spor ayakkabılarına bakım yapmak için eğlenceli 3’e-3 kuralıyla tanış!

En sevdiğin beyaz ayakkabıların istediğin kadar beyaz olmadığı zaman yapacağın tek şey, SneaksCloud Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü kullanmak! Ayakkabını 3 dakikada, sadece 3 adımda zahmetsizce temizlemeni sağlar ve ayakkabını yenilerken koruma altına alır!

1- Kullanmadan önce spreyi çalkala,

2- 10 cm mesafeden eşit bir şekilde sık,

3- 1 dakika bekleyip temiz bir bez yardımı ile sil!

Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıkla!

Kötü kokulara 3 adımda dur de!

Arkadaşlarınla yaptığın uzun dağ yürüyüşünden sonra oluşabilecek kötü kokuları zahmetsizce engelle! Nasıl mı? SneaksCloud’un tasarladığı Ayakkabı Deodorantı, düzenli kullanım sonucunda mükemmel sonuçlar elde etmeni sağlar! Tüm ayakkabılar için kullanılabilir.

1- Kullanmadan önce spreyi çalkala,

2- 10 cm mesafeden eşit bir şekilde sık,

3- Kuruyana kadar bekle!

Mucizevi bakım ürününe ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıkla!

Kötü hava koşullarının konforunu etkilemesini izin verme!

Okuldan çıktın ve sürpriz! Yağmur yağıyor ve sen spor ayakkabı giydin! Bunu hepimiz yaşıyoruz değil mi? Zamansız yağan yağmur ya da karın seni etkilemesine izin verme, SneaksCloud Su İtici Sprey ile ayakkabılarını korumaya al! Tüm süet, nubuk ve kumaş ayakkabıların için nano teknoloji ile tasarlanan bu benzersiz ürün, aynı zamanda ayakkabının içine sıkıldığında ayakkabı boyamalarını da engeller!

1- Kullanmadan önce spreyi çalkala,

2- 10 cm mesafeden eşit bir şekilde sık,

3- 20 dk kurumasını bekle!

Ayakkabılarına açılan bu görünmez şemsiyeye sahip olman için fotoğrafa ya da buraya tıkla!

3 adımda süet nubuk ayakkabılarınız tertemiz olacak!

SneaksCloud Süet Nubuk Spreyi, süet veya nubuk ayakkabılarınızın mükemmel bir görüntüye kavuşmasını sağlar! Nano teknoloji ile üretilen bu eşsiz bakım ürünü aynı zamanda ayakkabılarınızı ıslaklığa ve neme karşı korur!

1- Ayakkabıyı SneaksCloud Süet Nubuk Temizlik Fırçası ile temizle,

2- 10 cm mesafeden eşit bir şekilde sık,

3- Kurumasını bekle ve tekrar fırçala!

Ürünü satın almak için fotoğrafa ya da buraya tıkla!

3 ayrı fonksiyonu tek bir fırçada topladık!

SneaksCloud Süet Nubuk Temizlik Fırçası, benzersiz bir temizlik deneyimi sunar! Ayakkabılarınızı hassasiyetle temizlerken yeni gibi görünmesini sağlar.

1. Naylon ve tel karışımlı uzun fırça, süet üzerindeki kirleri ve tozları temizler.

2. Kısa kauçuk fırça, nubuk ve diğer narin derilerin yüzeylerine zarar vermeden yumuşak bir şekilde temizler.

3. Oval ince dairesel kauçuk fırça, kenar ve dikişleri temizler.

ayakkabı

Bu mükemmel tamamlayıcı ürüne sahip olmak için fotoğrafa ya da buraya tıkla!

You May Also Like