Ayakkabılarınıza Göre İlişki Analizi

Kadın-erkek ilişkilerinin beden diline göre, jest-mimiklere göre, burçların uyumuna göre hatta saç renklerine göre bile analiz edildiğini hakkında tespitler yapıldığını görmüşsünüzdür. Biz de bu duruma farklı bir soluk getirelim istedik. Ayakkabılarınız ilişkileriniz hakkında neler söylüyor?

sneaks cloud_ayakkabılar ve ilişkiler

Aşağıdaki örneklerden hangisi olduğunuza karar verin ve geç kalmadan gerçekleri görün. 🙂

Yürüyüş ayakkabısı giyen erkekle sandalet giyen kadın

Bu tür ilişkilerde sportif taraf erkektir. Toplu taşıma kullansa bile bir durak önce inip yürümek ister, enerjiktir. Kadının sandaleti ise her daim ayağını acıtır.

sneaks cloud_kadın sandalet

sneaks cloud_new balance sneakers

Koşu ayakkabısı giyen çift

En enerjik çiftimiz! Nerede bir maraton var onlar oradadır. Son model afili koşu ayakkabıları ile toplulukta dikkatleri üstlerine çekerler. Peki maratonu bitirebilirler mi? Bazen.  (!)  Olsun en azından uyumlular. 🙂 Onlar bizim gönüllerimizin birincisi.

sneaks cloud_kadın ve erkek koşu ayakkabıları 2

sneaks cloud_kadın ve erkek koşu ayakkabıları

Sneakers giyen erkekle topuklu giyen kadın

Sneakers giyerek sokağın havasını günlük hayatına taşımak isteyen erkek, topuklu ayakkabıları ile yanında arz-ı endam eden kadınla maalesef bir uyum yaratamaz. O topuklu ayakkabı spor da olsa topuklu topukludur! Erkek sneakerslarını giydiğinde her an kuralları unutmak ve kendini sokağa atmak ister. O durumlarda kadın için en iyi çözüm: en yakın spor mağazasına girip bi’ sneakers çekmek olur!

sneaks cloud_adidas tubular runner günlük spor ayakkabı

sneaks cloud_nike kadın topuklu spor ayakkabı

Sandalet giyen erkekle sneakers giyen kadın

Evet sandaletin verdiği rahatlık ve ferahlık hiç bir şeyde yok fakat sneakersın verdiği havanın yanında sanırım solda sıfır! Sneakers giydiğinde hissettiğin sokağa aidiyet duygusu seni alır götürür. O duyguyu alıp giderken yanında diz üstü şortu ve sandaleti ile adeta yazlıktan şehre yeni gelmiş haliyle duran sevgilini görürsün. Olsun ama sandalet de çok ferah!

sneaks cloud_adidas superstar kadın günlük spor ayakkabı

sneaks cloud_erkek sandalet

BONUS: Terlik giyen çift

En rahat çiftimiz! Yaz hatta ilkbahar gelir gelmez botlardan terliklere hızlı geçiş yaparlar. Arada spor ayakkabı, babet, sandalet aşamaları yoktur onlar için. Peki neden? İşte onu biz de çözemedik. Ama tahminimiz şu yönde:  Çorap ile terlik giyme modasını onlar çıkardı. Terlik giyme süresini uzatmak için!

sneaks cloud_adidas duramo terlik

sneaks cloud_kadın ve erkek terlikler

 

Peki ya sen hangi kategoridesin? Bizimle paylaşmak istersen yorumlarımızın kapıları sonuna kadar açık.

You May Also Like