11 Ağustos Salı günü 17.30 – 19.30 saatleri arasında İzmir – Alsancak mağazamız önünde Sneaks Cloud Bağcık Bağlama Düellosu gerçekleştirildi. Sneaks Cloud Bağcık Bağlama Düellosu her yaştan eğlence ve sneaker sevenlerin ilgisini çekmeyi başardı.

sneaks cloud_bağcık bağlama yarışması görsel

Sneaks Cloud Bağcık Bağlama Düellosu’na 36 yarışmacı katıldı; yarışmaya katılımda en iyi skoru yapan üç kişiye büyük ödüllerin dışında sürpriz ödüller de verilirken, yarışmaya katılan ve skoru iyi olan diğer beş yarışmacıya da teselli ödülleri verildi.

sneaks cloud_bağcık bağlama yarışması

Yarışmacılar Nike Air Force 1 Mid 07 Cork ayakkabının bağcığını adım adım ilerleyerek bağladılar. Düello sonucunda Bedirhan Altun 1.02.91 lik skoru ile 3’üncü, Nazmiye Kayacık 1.02.65 lik skoru ile 2’nci olurken Yakup Kara 0.52.56 lık skoru ile 1. oldu. Yarışmacıların ödülleri birinciye 100 TL, ikinciye 75 TL, üçüncüye ise 50 TL’lik hediye çekleri ve sürpriz hediye adidas parfüm seti olarak belirlendi; yarışmacılara ödüllerini Sneaks Cloud ekibinden Gizem Hanım takdim etti.sneaks cloud_bağcık bağlama yarışması kazananları

Çok ama çok keyifli bir yarışma oldu, bağcıklar bağlandı hediyeler kapıldı.

 

Düelloda kullandığımız Nike Air Force 1 Mid 07 Cork modelini ve çok daha fazlasını keşfetmek için durma, tıkla.

sneaks cloud_nike air force 1 mid 07 cork

Sneaks Cloud online mağazamızla sneakers dünyasına adım at.

You May Also Like