Kimi insanlar kombin ile şıklığı hep ön plana almakta, kimileri de sade bir still ile şıklığı yakalamaya çalışmaktadır. Sen hangisini tercih ediyorsun? Tercih ettiğin kombinler ile sağlanan şık bir tasarım ise, sportif ve yaşam tarzı için seni bu konuda ağırlayalım.

Tabii ki de şıklığı sadece kombin ile yaratmak kolay olmasa gerek, yoksa çok basit olurdu değil mi? Herkes elbet kafasından bir kombin üretebilir, still sahibi olabilir. Bizce önemli olan, kombininde kullanacağın kıyafetlerin şıklığı kadar, sağlayabileceği faydalar ve kullanım süresi boyunca rahatsız etmeyecek yapıda olmasıdır. Böylelikle kombinin geniş kullanım alanına sahip olmasını da sağlayabilirsin.

İnsanlar özellikle sıcak yaz aylarında tasarımları ile şıklık kazanacağı ve dikkat çekeceği, aynı zamanda gün boyu rahatlığı en üst düzeyde yaşayabilecekleri kombinlerin peşine düşmekteler. Biliyoruz ki sen de böyle düşünüyorsun, senin için oluşturduğumuz bu kombine bir göz atmak istemez misin? Aynı fikirde miyiz merak ediyorum, hadi gel yazımızın devamında bu kombini görelim.

Nike NSW Tee Aop Crop Kadın T-Shirt

Bir bayan tarz görünmenin yanında başka ne isteyebilir ki? Tabii ki de bu sıcak yaz aylarında tenine değecek serin bir rüzgar.. Bu t-shirt, sana ikisini bir arada sunuyor. İstersen sportif faaliyetlerinde istersen de yürüyüşünde. Sen neredeysen o da orada. Yaz aylarının bir kurtarıcısı edasıyla kuş gibi süzüleceğin bu ürün, kombinlerinin arasında rahatça yer edinebiliyor.

%100 pamuklu yapısı ile ter tutmayan bu ürün Crop Top olması sayesinde tarzından ödün vermeyerek, ferah bir gün geçirmen konusunda sana eşlik edecek. Göz kamaştıran, karma Nike yazıları ile tamamlanmış bu ürün, seni çevrende daima lider konumda tutuyor. Farkını ortaya koymak istemez misin?

Nike Sportswear Archive Pant

Zamanın ikonik atletizminde vücut bulan bu ürün, basketbolun efsanevi isimlerinin antrenman zamanlarından da geçerek şuanki modern halini aldı. Artık sokak stiline adım atmasıyla birlikte, şıklık yanında tasarımındaki detaylar sayesinde de bir çok kombinine uyum sağlayabilecek.

Hafifçe genişletilmiş bacak kesiminin yanında çıtçıtlı ayrılabilir yan paneller sayesinde sana orijinal bir stil yaratma imkanı sunmakta. Tabii biz senin için bir kombin hazırladık, sokak stilini yaşayabileceğin ve yaşatabileceğin gerçeği ile.. Yok ben kendi kombinimi yapacağım dersen, her türlü seçimine uyacağına eminiz. İster çıtçıtı üste doğru açarak özgür bir tarz yaratabilir, istersen de kombinine uyacak şekilde tasarlayabilirsin.

Nike Air Force 1 ’07 Kadın Günlük Ayakkabı

Her sene yeni detaylarıyla karşımıza çıkmaya devam eden, adını ABD başkanını taşıyan uçaktan alan Air Force, 1982 yılında ilk satışa sunulduğunda kısa sürede basketbol severleri kendine bağlayan, Nike Air’e sahip bir basketbol ayakkabısıydı. Sokaktan hip-hop kültürüne kadar hızla ilgi gördü ve ilgi sahibi olmasıyla birlikte Nike Air teknolojisi ikinci planda kaldı. Tabii ki klasik stiline yeni detaylar ekleyerek modern hali ile efsaneyi devam ettiriyor. Zarif tasarımı ile seni still sahibi yapacak!

Yumuşak ve esnek yapısını korumaya devam eden Nike Air Force, Air Force One uçağının “Yumuşak inişe sahip” sıfatını ayakkabıda sana sunuyor. Bi’ dakika, burada uçmuyoruz. 🙂 Sokak stili havasını tüm gün yaşayabileceğin, bir nevi farklı kültürleri bir arada hissedebileceğin bir yapı. Lekeyi def eden kauçuk tabanı sana sunduğu dayanıklılık yanında Air yastıklaması ile konforu zirvede yaşayacaksın.

İstersen kombin ürünlerine fotoğrafların üzerine tıklayarak ulaşabilir, istersen de tüm bayan ürünlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

You May Also Like