Renklerin gücü!

Burcunun rengini biliyorsun değil mi? Peki ya o rengin sneakerlarda nasıl durduğunu merak ediyor musun? Ruhunu yansıtacak renklerle enerjin hiç bi’ zaman azalmayacak! Kendini hep mutlu hissedeceksin, çünkü o renk sensin!

Fark etmesen bile renkler hayatının her anında var! Sneakerlarında bile! 😉 Her rengin bi’ anlamı, yansıttığı bi’ duygu, bi’ özellik var! Bi’ rengi çok seviyorsun, ama neden? Çünkü aşığı olduğun o renkte kendi yansımanı görüyorsun! Ne demek istediğimi anlamak için hadi gel beraber yazının devamına ışınlanalım!

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

   sneaks-cloud-kirmizi-spor-ayakkabi

Senin rengin kırmızı! Tutkunun, aşkın, gücün rengi! Tıpkı senin gibi dikkat çeken! Aynı zamanda duygusallığın en somut göstergesi! Senin gibi heyecanlı, dinamik birine de bu yakışır tabi ki! Ateş gibi parlayan Nike Air Max 90 kadın sneakerlar ve Nike Air Force erkek sneakerlar tam senlik!

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

sneaks-cloud-yesil-spor-ayakkabi

Doğanın yansıması yeşil! Dinçliği simgeleyen yeşil renkle enerjinden hiç bi’ zaman ödün verme! Ayrıca yeşilin sakinleştirici etkisini bilmeyen yoktur! Yeniliğin, ümidin, gençliğin rengi! Nike Air Max 90 bayan spor ayakkabılar ve Munich erkek sneakerlar tam da yaşam gibi değil mi?

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

sneaks-cloud-turuncu-spor-ayakkabi

Turuncu! Dışa dönük, heyecanlı, çarpıcı, neşeli ve sosyal yönleri güçlü kişilerin rengi! Turuncuyu sevenler gösterişi de severler! Turuncu rengin sıcaklığı gibi sıcak kişiliklere sahiplerdir! Bu rengi görünce kendilerinden geçerler ve inanılmaz mutlu olurlar, her yerde turuncu bi’ detay olması onlara canlılık katar! Turuncuyu her zaman üzerinde barındır ve enerjini hiç yitirme! Reebok markasının turuncu detaylı bu kadın ve erkek spor ayakkabılarıyla yerinde duramayacaksın!

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

sneaks-cloud-beyaz-spor-ayakkabi

Saflığın rengi beyaz! Senin gibi masum kişiliği olan birinin rengi başka ne olabilirdi ki? Hayal dünyanın genişliğine şaşırmamak elde değil! Marjinal olmak hoşuna gidiyor bu yüzden bembeyaz Nike Air Huarache kadın sneakerlar ve Nike Air Force erkek sneakerlar tam anlamıyla seni yansıtacak! Senin gibi temizlik sevdalısı biri Nike Huarache’lerin leke tutmaz özelliği olduğunu duyunca sahip olmak için sabırsızlanacak!

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

sneaks-cloud-sari-spor-ayakkabi

İddianın rengi sarı! Sarının her tonu farklı bi’ anlam barındırıyor tıpkı değişken olmayı seven aslan burçları gibi! Hırslı kişiliklere sahip olanlar sarıdan vazgeçemezler! Özgürlüklerine düşkündüler! Gold renkli kadın Converse ve hardal sarısı rengiyle sokak modasında favori olan Nike Air Max spor ayakkabılarla sen de bağımsızlığını göster!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

sneaks-cloud-yesil-spor-ayakkabi

Otorite sahibi yeşil! Baskın karakter olmayı sever başaklar! Hareket halinde olmaktan da hoşlandıkları doğrudur. E bu durumda onları dinlendirecek renk de yeşil oluyor! Doğanın dinlendirici etkisini ve huzurunu adımlara taşıyan Puma kadın ve Nike Huarache erkek sneakerlarla hiç yorulmayacaksın!

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

sneaks-cloud-mavi-spor-ayakkabi

Performansın rengi mavi! Gördüğünde içini ferahlatan bu renk senin fedakar kişiliğini ortaya koyuyor! Vans kadın spor ayakkabıları ve Jordan erkek basketbol ayakkabısıyla her zaman, her yerde gücünü ve enerjini konuştur!

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

sneaks-cloud-bordo-spor-ayakkabi

Rekabetin rengi bordo! Başarının peşinde koşanların vazgeçilmez rengi! Sen rahat rahat koş diye Nike Air Max 90 kadın ve adidas Zx 700 erkek spor ayakkabıları ayağına getirdik! Hem akrep burçlarının hem de bu sneakerların sevecen yapıları karşı konulamaz özelliklerindendir!

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

sneaks-cloud-mor-spor-ayakkabi

Asaletin, başarının ve kararlılığın rengi mor! Sanat deyince akla gelen ilk renk! Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve mor renk severleri kendine hayran bırakan New Balance kadın ve Puma Roma erkek sneakerlarla ne kadar yükseklerde olduğunu herkese göster!

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

sneaks-cloud-lacivert-spor-ayakkabi

Sonsuzluğun rengi lacivert! Karizmatik ve stil bir görünüme sahip olmak isteyen lacivert severler için çok şey ifade eden Lacoste kadın ve Nike Air Max  spor ayakkabılarla herkes tarzına hayran kalacak! Unutma, verimli olmayı ilke edinen kişiliklerinin altında büyük bi’ otorite yatar! 😉

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

sneaks-cloud-saks-spor-ayakkabi

Dikkatleri üzerinde toplayan saks mavisi! Çok uzaktan bile fark edilmeyi seven kova burcu saks mavisi hayranları New Balance kadın ve Lacoste erkek sneakerlarla istediği uzaklığa hükmedebilecek! Rahatlatıcı etkiye sahip bu renkle hep aradığın o rahatlık ayaklarında olacak!

Balık (19 Şubat – 20 Mart) 

sneaks-cloud-turkuaz-spor-ayakkabi

Gururun rengi Turkuaz! Dikkatli, istikrarlı, yardımsever kişiliklerin rengi! Her fikre açık olan sen turkuaz sever! Benden sana bi’ tavsiye Skechers kadın ve Nike Lunarepic serisinin turkuaz spor ayakkabısı seni tamamlayacak! Sen de kişiliğini yansıtan bu rengi tercih etmek istemez misin?

Seni sen yapan rengi ve o renkteki sneakerları artık keşfettiğine göre geriye sadece sahip olmak kaldı! Ve fırsat sadece bi’ tık uzağında!
Alışverişe başlamak için tıkla!

Unutmadan beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeni şiddetle tavsiye ederim!
Facebook, Twitter, Instagram

You May Also Like