Converse Chuck Taylor All Star

20. yüzyılın başlarında Massachusetts’te kurulan Amerikan spor ayakkabı üreticisi, sokak modasının ikonik tasarımlarının altına imzasını atan Converse, yeni sezonda da asi tarzının vazgeçilmezlerinden biri olmaya devam edecek!

sneaks cloud_converse yeni sezon

Bir spor ayakkabıdan çok daha fazlası olan Converse modelleri 1908’den bu yana oldukça büyük bir kitlenin yaşam biçimi olarak benimsediği markadır. Seni sokağın starı yapan ve modası geçmeyen, zamansız Converse sneakerslarından 16’ yeni sezonda da vazgeçmek istemiyorsan sneakscloud.com’a bi’ göz at!

sneaks cloud_converse yeni sezon bilekli spor ayakkabılar

1917’de basketbol ayakkabısı olarak üretilmeye başlayan ve 1923’te de Chuck Taylor imzasını All Star logosuna taşıyan sneakerslarınla sokak modasında kuralları yıkmaya hazır ol! İkonik tasarımlarından asla vazgeçmeyen Converse Chuck Taylor All Star Hi sneakerslar ruhunu özgür bırakacak! Daha ne bekliyorsun?

sneaks cloud_converse yeni sezon bileksiz spor ayakkabılar

Basketbolun ilk yıllarında NBA oyuncularının yüksek performanslarının kaynağı olarak görülen Converse modelleri yeni sezonda da hit olmaya devam ediyor. Sokağın çılgın yüzünü adımlarına taşımak istiyorsan hemen sneakscloud.com’a gel!

Yaşam tarzını sneakerslarınla tamamla!

Yeni sezon Converse modelleri burada, haydi tıkla!

You May Also Like