Şık ve Spor Sperry

Her gününün bugün ne giysem derdi ile başlamasına izin verme. Kıyafetimin altına bu ayakkabılarım olmuyor diye yakınma. Şık görünmek için bir kutunun içine sıkışmış gibi hissettiğin ayakkabılarını artık ayağından çıkar! Klasik kıyafetin altına klasik ayakkabı giyilir klişesini kafandan at. Ayakkabıda tek renk devri kapandı, farklı renkler farklı tarzları yarattı. Ayakkabınla kombin yaparken artık daha özgürsün. Klasiklerden uzaklaş!

sneaks cloud_sperry

Metro ile işe giden, rahat ve hızlı hareket etmek için şık elbiselerinin veya eteklerinin altına topuklu ayakkabı yerine spor ayakkabı giyen, iş yerine geldiklerinde ise spor ayakkabılarını çantalarında taşıdıkları topuklu ayakkabılarla değiştiren kadınları seviyoruz; fakat iş yerinde spor ayakkabı giymeye devam eden kadınları daha çok seviyoruz! Daha şık buluyoruz.Smokininin ya da takım elbisesinin altına sneakerlarını giymiş adamları ise fazla tarz buluyoruz.

 

Sperry Top Sider, bu sene hem spor, hem şık gözükmek isteyenlere hitap ediyor. Sperry Top Sider’ı stilinin vazgeçilmez bir parçası haline getir. İster pantolonlarının altında, ister elbiselerin ile birlikte kombinle. Sperry Top Sider ayakkabılarınla hem gün boyunca sportif bir görünüme bürün hem de tüm bakışları üstüne çek! Daha şık daha spor ol!

sneaks cloud_sperry top sider

Hem özgür, hem tarz, hem de çok farklı ol! Sperry Top Sider ile tüm renkleri kıyafetinde, ayakkabında taşı!

 

Sperry Top Sider modelleri ve aradığın sportif şıklık sneakscloud.com ‘da!

 

Hadi sende tıkla.

Kuralları unut, çek bi’ sneakers.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *