En Yeni Superstar Sneakerslar

Sokak modasının vazgeçilmez sneakerslarından olan adidas Superstarlar, yeni sezonda birbirinden farklı tasarımlarıyla her köşede karşımıza çıkacağa benziyor!

İlkbahar/Yaz sezonunda marjinal tarzınla fark yaratmanı sağlayacak en iddialı adidas Superstar sneakerslar, 70’lerden bugünün sportif sokak modasına kadar uzanan macerasında efsane olmuş ikonik silüetini ve kaldırımlara olan sadakatini hala sürdürüyor! Özellikle 90’larda patlama yapan ve o yılların renkli, çılgın stillerine mükemmel uyum sağlayan adidas Superstarlar, şimdi de senin yaratıcılığını konuşturmana yardım edecek!

Sneaker konsepti ile hiçbir yerde bulamayacağın yüzlerce modeli bi’ tık uzağına getiren sneakscloud.com’da seni bekleyen en yeni adidas Superstarlara bi’ göz atmaya ne dersin? İşte senin için seçtiklerimiz;

Beyaz ve yeşilin kusursuz uyumu! İkonik tasarımıyla adımlarında klasik bir hava estirirken gold renkli logo detaylarıyla adımlarına elit bir hava katan adidas Superstar 80’s erkek sneakerslarla hipster akımına ayak uydur!

Parlak, lekesiz beyaz üst yüzeyi, ekru renkte kauçuk istiridye burun kısmı ve ahenk içinde akıp giden ekru renkli tabanı ile sadeliği ve minimalizmi adımlarına taşıyan adidas Superstar 80’s kadın sneakerslar, tüm kombinlerinde farklı görünmeni sağlayacak!

Eskiz çizimlerini anımsatan siyah zemin üzerine beyaz çiçek desenleriyle tasarlanan detaylar bu adidas Superstar kadın sneakerslara bambaşka bir hava katmış! Hem klasik hem de alışılmışın dışında bir tarza sahip olmak istiyorsan bu Superstar tam senlik!

Derinin yeni şekli! Özel bir dokuma tekniği ile tasarlanan sentetik deri üst yüzeyi ile ikonik stilini marjinalleştiren adidas Superstar erkek sneakerslar, 80’lerin efsanevi hip-hop modasını bugüne taşıyor!

Her adımda ışılda! Bembeyaz tasarımında gümüş renkli ikonik 3 şerit, yaka ve dil detaylarıyla sade ama ışıltılı bir tarza sahip olman için yaratılan adidas Superstar kadın sneakerslar, aşina olduğun konfordan da vazgeçmiyor.

Sneakerslarınla fark yaratmak isteyenlerin 1 numarası! Balık pullarından ilham alan dokulu üst yüzeyi ve tüm yüzeyde kullanılan reflektif malzeme ile gündüz başka, gece başka bir tarza sahip olmanı sağlayan adidas Superstar kadın sneakerslarla yaratıcılıkta sınır tanıma!

Dikkat çekmek istiyorsan bu Superstarla sokağa adım at! Kırmızı ve beyazın ikonik halini adımlarına taşıyan adidas Superstar kadın sneakerslarla ne kadar renkli bir kişiliğe sahip olduğunu sokak stilinde de göster!

İşte bu sensin! Her adımda kreatif sokak stilinle bakışları adımlarına toplaman için tasarlanan adidas Superstar 80’s 3D kadın sneakersların parçalanmış cam görünümündeki 3 boyutlu metal burun detayı herkesi kendine aşık edecek!

Siyahtan ve pırıltıdan vazgeçemiyorsan bi’ de bu sneakersları dene! 3 boyutlu görüntüsü ile daha marjinal ve göz alıcı görünmeni sağlayan metal burun detayı ile büyüleyen adidas Superstar 80’s 3D kadın sneakerslar senin de kalbini çaldı, değil mi?

Beyaza en çok yakışan renk rose gold! Bu sezon da oldukça moda olan ve çokça karşılaşacağımız rose gold rengini detaylarında kullanan adidas Superstar kadın sneakerslar, günün her anı, her yerde şık ve tarz olman için yaratıldı!

Şimdi sıra sende! Seni sen yapan adidas Superstar sneakersını seç ve sokağa adım! Hala senin tarzını yansıtacak bi’ Superstar bulamadıysan da üzülme. Sneakscloud.com‘a tıkla ve aşık olacağın Superstarları keşfetmeye başla! 😉

Alışverişe başlamak için buraya tıkla!

You May Also Like