Efsane = Jordan

ABD Profesyonel Basketbol Ligi NBA’ in resmi sitesine göre tüm zamanların en büyük basketbolcusu Michael Jordan senin de idolün değil mi? All Star organizasyonunda ki Slam Dunk Yarışması’nda ki smacını hatırlıyor musun?

sneaks cloud_nike jordan

Evet, o herkesin Air Jordan’ı.

Sen de içindeki Jordan’ı keşfet. Hayal kurmaktan vazgeçme ve hayallerini gerçekleştir. Çalış, çalış ve daha çok çalış. Önce istemeli ve sevmelisin. Sahip olmak istediğin şeyler uğruna planlar yapmalı, hedefler koymalısın. Düştüğünde kalkmalı, tökezlediğinde doğrulmalı hedefinden şaşmamalısın.

sneaks cloud_nike air jordan

Bir efsanenin tercihi de ancak bir efsane olabilir. Nike firmasının 1985 yılında çıkardığı ve halen üretilen Nike Air Jordan şimdi SneaksCloud.com‘da! Nike Air Jordan Dub Zero Laser basketbol ayakkabısı bir tık uzağında seni bekliyor. İdolünü yanında hisset!

Nike ile yaptığı anlaşma ve ona özel üretilen spor ayakkabılarıyla da bir ilke imza atan Jordan, yasak reklam yapıyor gerekçesi ile kanun değişene kadar her maçta NBA komisyonuna ceza ödemek zorunda kaldı. Ama Jordan’ın ayakkabılarından vazgeçmemesi ve Nike’ın bu cezaları seve seve ödemesi Air Jordan‘ın doğmasının en büyük yardımcısı oldu.

sneaks cloud_nike air jordan dub zero laser

Bu ayakkabılar senin uğurun olsun! Nike Air Jordan Dub Zero Laser basketbol ayakkabısı ve çok daha fazlası için tıkla, keşfet!

You May Also Like