Hem rahatlığı hem kullanımı açısından tercih edilen hem de stilimizin tamamlayıcısı olan sırt çantaları, hayatımızda önemli bir yere sahip. Günlük kullanımda ihtiyaçlarımızı yanımızda taşımaya olanak sağlarken okulda, kampta ve sporda da ayrılmaz bir parçamız olarak yerini alıyor. Senin için onlarca seçenek arasından en çok sevdiğimiz 5 sırt çantasını listeledik. İncelemek istersen yazının devamına bekleriz 🙂

 

1.Vans Old Skool Plus Backpack

Retro havası ile kaykay tutkunlarının vazgeçilmezi olan Vans Old Skool Plus sırt çantası ile çok rahat edeceksin! Spor modasını yakından takip edenlerin en sevdiği aksesuarlardan olan Vans Old Skool Plus sırt çantaları ile ihtiyaç duyduğun her şey hep yanında olacak! Organizasyon kolaylığı sağlayan bölmeleri sayesinde geniş kullanım alanına sahip olabileceğin bu Vans sırt çantası ile maceraya hazır ol! Ürüne ulaşmak için tıkla!

 

2.Reebok Cl Freestyle Version

Reebok Cl Freestyle Version Unisex sırt çantası, parlak detayları ve halka fermuar uçları ile göz alıyor! Eşyalarını saklayabileceğin geniş ana bölme ve küçük ön cebi bulunan retro görünüme ve modern rahatlığa sahip çantanın kapitone askılarını istediğin şekilde ayarlayabilirsin. Günlük kullanım ve klasik stil için idealdir. Buraya tıklayıp ürüne ışınlan!

 

3.Nike Hayward Futura 2.0 – Print

Nike Hayward Futura 2.0 Print sırt çantası, klasik tasarımı ve tüm ekipmanını saklayabileceğin geniş alanı ile göz dolduruyor. Dayanıklı dış kısmı, boydan boya grafik tasarımı ve çok küçük eşyalarını saklaman için ek cepleri ile her ihtiyacına hitap ediyor. En havalı sen olmak istiyorsan hemen tıkla!

 

4. Under Armour Hustle 3.0

Her gün sırtında taşıyacak olduğun çantanın rahat, süper dayanıklı ve eşyalarının hepsini taşımak için yeterli alana sahip olması gerekir. Under Armour Hustle 3.0 sırt çantası da bu detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Yastıklı omuz askısı, dayanıklı materyal ve yanlardaki cepleri ile bir sırt çantasından beklediğiniz olan her şeye sahiptir. “Bu benim olmalı!” diyorsan hemen tıkla!

 

5.Vans Transient III Skatepack

Özel tasarımı sayesinde kaykaycıların büyük beğenisini toplayan ve kaykay boardunu her an yanında taşımana olanak tanıyan Vans Transient III Skatepack siyah renkli erkek sırt çantası, ergonomik tasarımı ve modern görüntüsü ile favorin olacak! Organizasyon kolaylığı sağlayacak çok bölmeli yapısı sayesinde aradığını kolayca bulabilme ve düzenli olma imkanı sunan bu Vans sırt çantaları ile kaykay pistlerinin ve sokakların en rahat, en tarz aksesuarına sahip olabilirsin! Ürüne gitmek için buraya tıkla!

 

Eğer diğer modelleri de görmek istiyorsan tıkla!

You May Also Like