Herschel Sırt Çantaları

1900’lü yılların başında, Peter Alexander Cormack ve eşinin Wick’ten İskoçya’ya yolculuğu başlar. İskoçya’da küçük bir kasabaya yerleşirler. Günümüzde 30 yerleşik sakini bulunan kasaba, markaya adını veren Herschel kasabasıdır.

Yıl 2009! Lyndon ve Jamie Cormack adlı iki kardeşin kurduğu Herschel Supply, adını Cormack ailesinin üç nesli geçirdiği yer olan İskoçya’nın Herschel kasabasından alıyor. Herschel, vintage modası, dünya seyahati ve dağcılıktan ilham alarak geçmiş ve geleceği ürün tasarımlarında harmanlıyor. İlk izlenimde çağdaş bir görüntü yaratan markanın ürün detaylarında vintage esintilerini hissetmemek olanaksız. Bu detaylar ile müşterilerine en iyi tasarlanmış, kaliteli ürün hizmeti vermenin yanı sıra müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini de sağlıyor. Müşterilerine sunduğu üstün hizmet anlayışı ve misafirperverlik ile gelen her müşterinin kalıcı olması, ziyaretinin tadını çıkarması ve memnuniyetle, keyifle ayrılıp bir gün tekrar gelmesi amaç edinilmiştir.

sneakscloud_herschel görsel

Merkezi, Kanada’nın Britanya Kolombiyası eyaletinde bulunan Vancouver’dadır. Herschel Supply Co., en kaliteli materyalleri kullanarak sırt çantasından valize, omuz çantasından el çantasına, şapka, cüzdan, bel çantası, taşıma aksesuarları ve tablet bilgisayarlar için çantalar üretmektedir.  Gelecek vaat eden en iyi 10 inovatif şirket arasında gösterilen Herschel minimal, sade ve cool olmayı hedefliyor. Herschel’in asıl amacı, detaylara anlamlı bir bakış kazandırarak zamansız ürünler üretmektir.

sneakscloud_herschel

Dünya çapında 40’tan fazla ülkede müşterilerine hizmet sunan Herschel, en ince detaya varıncaya kadar eşsiz ve ölümsüz ürünler yaratmayı hedefliyor ve bu hedefinde emin adımlarla ilerliyor. Tüm dünyada genç kesime hitap eden Herschel, özellikle genç iş adamları ve iş kadınlarının kullandığı minimalist çizgilere sahip ve bir o kadar şık çantaları ile dikkatleri üzerinde topluyor. Hedef kitlesini her geçen gün yenileyen ve genişleten marka, dünyayı dolaşırken, dağ yürüyüşlerinizde ya da bir sahil kasabasında keyifle gezerken ihtiyacınız olan çanta ve seyahat aksesuarlarını sizlere geçmişi, şimdiyi ve geleceği yaşatarak sunuyor ve sunmaya devam edecek.

sneakscloud_herschel black logo

En iyi kalite!

Markanın logosuna bile yansıyan kalite anlayışları ile 2009 yılından bu yana hizmet veren Herschel, artık Sneaks Cloud mağazalarımızda ve sneakscloud.com online sitemizde! Herschel markasına ait o eşsiz ve ölümsüz sırt çantalarına birkaç örnek:

 

Herschel Little Amirca Grey : Herschel’in en popüler çantası olan Little America Grey dağcılık ruhu ve modern ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmıştır. İkonik kırmızı beyaz desenli iç astar, çizilmeye ve darbeye karşı özel korumalı 15’’ kadife laptop bölmesi, manyetik metal kaplama düğmeleri, ana bölümü kapatan elastik kayış, gizli fermuar ve anahtar taşıma aparatı bulunan ön cep, çanta içinde ipod saklama bölümü, terlemeyi azaltarak konfor sağlayan mesh arka panel, ekstra aparat takılabilen omuz askısı bölmeleri ile Herschel Little America sırt çantaları ile dünyayı dolaşmaya hazırsın.

sneakscloud_herschel gri sırt çantası
% 100 polyester.
Ebatlar 51x28x17cm.
Hacim 23.5 L.

 

Herschel Settlement Navy : Bu pratik sırt çantasında şık fermuar dışında, nostaljik ögeler ve modern silüet birlikte sunuluyor. Herschel ile bütünleşmiş kırmızı beyaz desenli iç astar, 15’’ laptop bölmesi, parlak metal özel fermuar, deri fermuar detayı, tek gözlü ön cep ve anahtar taşıma aparatı, çanta içinde ipod saklama bölümü ile Settlement sırt çantaları kusursuz düzenleyicilerdir.

sneakscloud_herschel settlement sırt çantası
% 100 polyester.
Ebatlar 46x30x14 cm.
Hacim 20 L.

Herschel Pop Quiz Caramel/Natural/Navy : Sayısız özelliği, bölmesi ve rengiyle Herschel Pop Quiz vazgeçilmez bir okul/iş çantası. Herschel’ın ikonikleşmiş kırmızı beyaz iç astarı, çizilmeye ve darbeye karşı özel korumalı 15’’ kadife laptop bölmesi, içinde bir çok düzenleyici cep bulunan ön bölme, anahtar taşıma aparatı, su geçirmez fermuar, doğa dostu ve korumalı alt bölme, üst bölümde çizilmeyi engelleyen kadife gözlük bölmesi, çanta içine ipod sakalama bölümü ile Herschel Pop Quiz, yoğun tempona ayak uyduracak mükemmel bir çanta.

sneakscloud_herschel pop quiz sırt çantası (2)
% 100 polyester.
Ebatlar 46x30x14 cm.
Hacim 20 L.

Herschel Heritage Navy : İkonik kırmızı beyaz desenli iç astar, 15’’ laptop bölmesi, tek gözlü ön cep ve anahtar taşıma aparatı, çanta içinde ipod saklama bölümü ile bir çok işlevi tek bir çantada bulabilirsiniz. Bu kadar özelliği bir arada bulunduran Herschel Heritage sırt çantası geçmiş ve geleceği birlikte sunuyor.

sneakscloud_herschel heritage navy sırt çantası
% 100 polyester.
Ebatlar 46x30x14 cm.
Hacim 20 L.

Herschel Highland Woodland Camo : Herschel’ın klasik dört tekerli kabin valizi boyutuyla neredeyse tüm uçak kabinlerine sığıyor. İkonikleşmiş kırmızı beyaz iç astar, çok sağlam taşıma kulpları, her yöne hareket edebilen dört tekerlekli tasarım, dayanıklı file iç bölmeler, valizin tamamında özel deri detaylar, ön kısmında oldukça geniş evrak, kıyafet bölmesi ile seyahatlerinde yanında olmasına ihtiyaç duyduğun tek valiz olacak.

sneakscloud_herschel highland seyahat çantası
% 100 polyester.
48x36x23 cm.
40 L.

Herschel Survey Navy/tan Pu : Kaşiflerden ilham alan bu sıradışı sırt çantası aynı zamanda modern ihtiyaçlarınıza da cevap verecek. Tüm Herschel çantalarda olduğu gibi ikonik hale gelmiş kırmızı beyaz desenli iç astar, manyetik metal kapama düğmeleri, fermuarlı iç bölme ve 15’’ laptop bölmesi ile farklılığını yansıtman için tasarlanmıştır.

sneakscloud_herschel survey çanta
% 100 polyester.
41x33x7 cm.
9.5 L.

Herschel Classic Khaki Sequence : Bu çantalar eşsiz tasarımı ile stilini kusursuz şekilde tamamlayacak. İkonik kırmızı beyaz desenli iç astar ve tek gözlü ana bölme ve ön cep ile günlük hayatın vazgeçilmezi.

sneakscloud_herschel classic khaki sırt çantası
% 100 polyester.
46x30x14 cm.
20 L.

Herschel sırt çantaları ile hayatına düzen geleceğinden eminiz. Birçok işlevi aynı anda tek bir çantada toplayan marka; eşsiz, zamansız ve ölümsüz sloganlarını sonuna kadar hak ediyor. Sneaks Cloud şimdi tüm bu konfor, farklı ve inovatif tasarımlar ile sizi buluşturmak için yola koyuluyor.

sneakscloud_herschel logo

&

sneakscloud

Sen de farkını ortaya çıkarmak mı istiyorsun? O zaman Sneaks Cloud’da Herschel markasını keşfet!  Herschel ile tanışmak ve ürünlerini satın almak için tıkla!

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *