Seyahate çıkarken sen ne tercih edersin?

Çıktığımız her seyahatte yanımıza başka ayakkabılar alıyoruz. Gittiğimiz tatilin nerede olduğuna ve orada hangi aktiviteleri yapacağımıza göre ayakkabı modelleri çeşitlilik gösteriyor. Peki tanımadığınız birinin valizine koyduğu ayakkabıları görerek nereye tatile gittiğini tahmin edebilir misiniz? Biz birazcık tahmin yürüttük 🙂

sneaks cloud_seyahat tercihinizi belirleyen sneakerslar

Yaz mevsimine yavaş yavaş yaklaştığımız bu dönemde seyahate giderken valizine terlik,sandalet vb. türevde ürünler eklediğini gördüğünüz birileri varsa kesin deniz, kum, güneş üçlüsünü kucaklamaya gidiyordur.

sneaks cloud_terlik ve sandaletler (1)

sneaks cloud_terlik ve sandaletler (2)

Yanına yürüyüş için su geçirmez ama bir yandan nefes alabilme özelliği olan botlarını alıyorsa kesin outdoor bir aktiviteye katılacak! Dağa tırmanıp ormanda yürüyüş yapacaktır. Kamp yapması da ihtimal dahilinde 🙂

sneaks cloud_outdoor aktivite ayakkabıları (1)

sneaks cloud_outdoor aktivite ayakkabıları (2)

Gittikleri tatil her ne kadar dinlenmek için olsa da her sabah koşu yapmadan ayılamayanlar da yok değil. Tamam belki siz onlardan biri değilsiniz ama neden olmayasınız 🙂 Onlar her daim valizlerinde bir koşu ayakkabısı taşırlar.

sneaks cloud_koşu ayakkabıları (1)

sneaks cloud_koşu ayakkabıları (2)

sneaks cloud_koşu ayakkabıları (3)

Gideceği tatil ne olursa olsun akşam yemeğine giderken kendine biraz daha özen gösterenler ama bir yandan da spor takılmak isteyenlerin tercihi ise her daim Superga!

sneaks cloud_superga sneakerslar (1)

sneaks cloud_superga sneakerslar (2)

Havalı gözükmek isteyenler içinse gittikleri tatilin hiçbir önemi yok. Onlar şehirde de havalı tatilde de 🙂 Tercihleri ise sneakers’lar!

sneaks cloud_sneakers spor ayakkabılar (1)

sneaks cloud_sneakers spor ayakkabılar (2)

sneaks cloud_sneakers spor ayakkabılar (3)

sneaks cloud_sneakers spor ayakkabılar (4)

You May Also Like