Sokak Stilinin Marjinal Hali: adidas Superstar Metal Toe!

“Superstar seviyorum ama farklı olmak istiyorum, herkes gibi olmayayım” mı diyorsun? O zaman tam olarak doğru yerdesin. Bu Superstarlar tam bir efsane! Hangisini alacağına karar veremeyeceksin 🙂

 

  1. adidas Superstar Beyaz Metal Toe

 

Sokak modası ikonu olan adidas Superstar serisinin en yenisi Superstar Metal Toe kadın sneakerslar kombinlerinde sade ama göz alıcı bir tarza sahip olmak isteyenler için tasarlandı!

 

2. adidas Superstar Siyah Metal Toe

 

Sokak stilinde basketbol mirasını yaşatan sneakers…  Herkes gibi olmak istemeyen, tarzıyla hep bir adım önde olanların tercihi!

 

3. adidas Superstar Siyah-Beyaz Metal Toe

 

Hip-hop kültürünü zamansız sokak stiliyle buluşturan bu sneakersların metalik burun detayı ve ışıltılı silüeti ile retro tarzında modern dokunuşlar yapmaya hazır ol!

 

4. adidas Superstar Gold Metal Toe

 

Bu sneakersa hayran olmamak mümkün değil! Deri üst yüzeyi ve şık görünümünü tamamlayan detayları ile her adımda iz bırakmak istiyorsan bu sneakers tam senlik!

 

5. adidas Promodel Metal Toe 

 

Sokak modasının en popüler ve yenilikçi sneakerlarından olan ve ikonik silüetini metal kaplamalı istiridye burun tasarımıyla farklılaştıran adidas Promodel Metal Toe beyaz renkli sneakerlar, özgün olmak ve fark yaratmak isteyenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Esas sürprizi en sona sakladık 🙂  Tüm bu sneakerslar şimdi %50 indirimde! Hemen tıkla, keşfet!

 

You May Also Like