Dünya’nın En İyi Grafiti Duvarları

Sınırı olmayan ve kuralları yıkan sokak sanatı grafiti! Sokak modasına ilham veren grafiticilerin ve sprey boyalarla harikalar yaratan sokak sanatçılarının tüm dünyaya yayılmış renkli ve anlamlı grafiti çalışmalarını sokağa dair her şeyi paylaştığımız Sneaks Cloud Blog’da albüm haline getirdik!

Yunanca ve İtalyanca kökenli kelimelerden türeyen, tarihin ilk çağlarına kadar uzanan köklü bir geçmişe sahip olan ve 80’lerin hip hop akımıyla durdurulamaz bir sanat haline dönen grafiti, sokak kültürünün ve modasının yaratıcılığını ve aykırılığını gözler önüne seriyor. Tüm dünyada nam salmış Banksy, Lora Zombie, Os Gemeos, Ben Eine, Revok, Seen, Dondi gibi isimlerle karşımıza çıkan grafiti ustaları sokak sanatının boyutlarını değiştirmekle kalmıyor, renklerin büyülü dünyasıyla ufkumuzda yeni kapılar açıyor!

Sen de sokak sanatını en az sneakersların kadar seviyorsan dünyanın dört bir köşesinden seçerek oluşturduğumuz içinde biraz her şey barındıran grafiti albümümüze mutlaka göz at! 😉

Sen de grafiti çalışmalarına güveniyorsan çizimlerini bize gönder, bir sonraki yazımızda yer alsın! Çalışmalarını tüm sneakers severler görsün!

 

 

You May Also Like