Ruh Halini Yansıtan Sneakerslar

Bugün kendini nasıl hissediyorsun? Mutlu, sakin, enerjik, karamsar, cesur ya da aşık…

Sabah uyandığımızda kendimizi bulduğumuz ruh hali sadece günlük rutinimizi mi etkiliyor sanıyorsun? Farklı farklı halleri olan sadece madde değildir. İnsan ruhunun da çevresel, psikolojik ve sosyal etkenlerle yönlenen değişik ruh halleri vardır. Ve bu değişken ruh halleri günlük yaşantımızın en temel fonksiyonlarına ve seçimlerimize müdahale eder! Hangi yemeği yiyeceğin, dışarı çıkıp çıkmayacağın ya da bizi en çok ilgilendiren kısmı hangi sneakersını giyeceğin! 🙂

Merak ettik, üşenmedik, araştırdık ve sneakers tutkunlarının farklı ruh hallerinde hangi sneakersları tercih ettiğini Sneaks Cloud Blog’da yazdık! 😉 Sen de yazımızı dikkatlice okuduğunda haklı olduğumuzu göreceksin. 🙂

NEŞELİ

Uykundan neredeyse kahkaha atarak uyanacaktın değil mi? Bu neşenin kaynağını çok merak ettik doğrusu. 🙂 O zaman hadi sneakersımızı seçelim. Bizce bugün adımlarına rengarenk, eğlenceli mi eğlenceli bi’ New Balance eşlik etmeli!

SAKİN

Yataktan iç huzuru bulmuş ve Nirvana’ya ermiş bir ruh haliyle uyandıysan bu sakinliğini ve dinginliğini tamamlayacak bi’ sneakersa ihtiyacın var! Skechers’ın 2016 yılının rengi seçilen Serenity rengiyle tasarladığı bu sneakers sakinliğini tüm gün korumana yardım edecek!

TEDİRGİN

Bir önceki gün biraz üzücü şeyler yaşamış olabilirsin ve bu yüzden kendini biraz tedirgin de hissedebilirsin. Bu tedirginlikten kurtulmak istiyorsan önce adımlarını güvene almalısın diye düşünüyoruz. Bu yüzden yüksek bilekli tasarımıyla güvenli ve kontrollü hareket sunan Puma sneakersları giymeni öneririz.

ENERJİK

Sabah alarmın çaldı ve 5 dakika daha demeden içindeki tüm yaşam enerjinle yataktan fırladın! İşte görmek istediğimiz sneakers sever bu! Bugün kendini oldukça enerjik ve canlı hissediyorsan güne hafif tempolu bir koşuyla başlamaya ne dersin? Bu Reebok tam senlik!

İSYANKAR

Kurallardan sıkıldın mı? O zaman şimdi kuralları yıkmanın tam zamanı! O kıyafetin altına o ayakkabı olmuş mu? ya da basketbol ayakkabısı sadece basketbol oynarken giyilir diyenlere inat, kendi tarzını yarat! Biz her adımda arkandayız ve senin için yaşayan efsane Jordan’ın rakip tanımayan modelini seçtik! Hadi, sokak seni bekliyor!

CESUR

Bugün hiç olmadığın kadar cesur mu hissediyorsun? Kendine olan güvenin, dik duruşun, sokak stilin ve tabi ki sneakersların bize ne kadar cesur olduğunun ipuçlarını veriyor emin olabilirsin! Ama daha cesur görünmek ve hissetmek istersen bi’ de bu Nike sneakersları dene!

MUTLU

Neden mutlu olduğunu bilmene gerek yok! Mutluysan bunu tüm gün devam ettirmenin yollarını ara! Biraz konfor, biraz şıklık ve biraz pembe… Bunların seni daha çok mutlu edebileceğini düşündüğümüz için sana önerimiz Nike Air Max serisinin en yenisi!

KARAMSAR

Güne kötü mü başladın! Hep mutlu, dinamik ve enerjik hissedecek değilsin ya, bugün de biraz karamsar olalım. Tabii ki tek koşul; yarın bu karamsarlıktan kurtulmak ve sokak modasının o durdurulamaz enerjisini adımlarına geri taşımak! Karamsar hissettiğin bugün için de farklı, fütüristik ve yaratıcı olduğunu herkese göstermeni sağlayacak simsiyah bi’ Nike Air Huarache seçtik!

MUTSUZ

Okul, iş, stres derken bugüne mutsuz uyandığını görüyoruz. Seni bu mutsuz ruh halinden kurtaracak oldukça enerjik ve eğlenceli bi’ sneakers biliyoruz! Yepyeni adidas Stan Smith sneakersların full reflektörlü yüzeyi ile istesen de mutsuz hissedemeyeceksin!

AŞIK

Yoksa aşık mı oldun? Bu güzel haberi ilk önce bizimle paylaştığın için biraz gururlandık tabii ki de! J İlk görüşte aşık olmanın nasıl bir duygu olduğunu en iyi biz biliriz. Çünkü herkes gibi biz de bu Superstarlara ilk görüşte tutulduk! 🙂

Sen de ruh haline uygun bi’ sneakers mı arıyorsun? Hemen sneakscloud.com’a tıkla, yeni sezonun en yaratıcı, en farklı tasarımlarını keşfet!

Alışverişe başlamak için buraya tıkla!

You May Also Like