Sneaks Cloud’un En Sevilen Sneakersları

Haziran ayının favori sneakerslarını ‘sneakscloud’ Instagram hesabımızdan takipçilerimizin oylarıyla belirledik! Senin en sevdiğin hangisi?

100 yılı aşkın zamandır özellikle gençlerin ayağından çıkarmadığı sneakerslar, sokak modasının tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü markaların en tarz sneakerslarını bir araya toplayan Sneaks Cloud’da sokak modası trendlerini yakından takip ederek sneakerslardan vazgeçemeyenlerin taleplerine cevap veriyor.

İş böyle olunca, takipçilerimizin beğenilerine göre hazırladığımız en çok like alan sneakerslar listesini hazırlamak da bizim için oldukça keyifli bir iş oldu. Bu aydan itibaren sıklıkla karşılaşacağın bu listede senin favori sneakersının da yer almasını istiyorsan bizi Instagram’dan takip et!

Takipçilerimizin favori sneakerslarından ilk 4’e girenler :

New Balance W530RTC

sneaks cloud_new balance w530rtc mavi pembe gri kadın günlük spor ayakkabı

Renklerin enerjisiyle adımlarını canlandıracak New Balance W530RTC sneakerslar, 122  like ile sokak modasının en sevilen sneakers tasarımlarında top 4 listemize girmeyi başarıyor.

Puma Fierce Core

sneaks cloud_puma fierce core gri kadın günlük spor ayakkabı

Puma ve sokak modasının ikon isimlerinden Kylie Janner işbirliğiyle tasarlanan Puma Fierce Core sneakerslar yenilikçi tasarımıyla 121 beğeni alıyor ve sezonun fark yaratan sneakerslarından oluyor. Tabi bu fark takipçilerimizin gözünden de kaçmamış 🙂

Nike Air Max 90 Essential

sneaks cloud_nike air max 90 essential soft renkli kadın günlük spor ayakkabı

Nike markasının seçkin koleksiyonun bir parçası olan Nike Air Max 90 Essential sneakerslar, 165 beğeniyle listemizin zirvesindeki tasarım oluyor. Soft renkleri ve vazgeçilmez Air teknolojisi ile tüm dünyanın peşinden koştuğu bu sneakers ‘’sneakscloud’’ takipçilerinin de objektiflerine yakalanıyor!

Nike Jordan Ultra.Fly

sneaks cloud_nike jordan ultra.fly lacivert mavi erkek basketbol ayakkabısı

Basketbolu sokak stiliyle birleştiren Nike Jordan Ultra.Fly basketbol ayakkabıları adımların yanı sıra tarzını da uçuruyor! Instagramda 101 beğeni alarak ilk 4’e giren bu sneakers; esnekliği, hafifliği ve şık tasarımıyla Jordan mirasına sahip çıkanların adımlarında hayat buluyor!

Bizi Instagram’dan takip etmeye devam et, bir sonraki ayın favorilerini seçmemize yardımcı ol!

Sneaks Cloud Instagram hesabımıza buradan ulaşabilirsin!

You May Also Like