Ölümsüz Çantaların Yaratıcısı

Vintage modasını tam anlamıyla yansıtan, dünya seyahatlerinden ve dağcılık sporundan ilham alınarak tasarlanan Herschel çantalar, geçmiş ve geleceği harmanlayan yeni sezon modelleri ile şimdi sneakscloud.com online alışveriş sitemizde ve Sneaks Cloud mağazalarında!

sneaks cloud_herschel yeni sezon

Kanada Vancouver’dan tüm dünyaya yayılan Herschel, minimalist, sade ve cool tasarımları ile sokak modasının sakin ve dingin yüzünü ortaya çıkarıyor. En iyi 10 yenilikçi şirket arasında yer alan marka, detaylara anlamlı bir bakış kazandırarak zamansız, eşsiz ve ölümsüz tasarımlara imza atıyor.

Geçmişi, şimdiyi ve geleceği bir arada sunan ölümsüz çantaların yaratıcısı Herschel en göz alıcı modelleri ile Sneaks Cloud’da! Özellikle sokak modası tutkunu genç nesle hitap eden tasarımları ile sneakscloud.com’da yer alan Herschel sırt çantaları, bel çantaları ve spor çantaları tüm dünyada şıklığın ve karizmanın yeni adı haline geliyor.

Online mağazamızda yer alan yeni sezon Herschel modellerinden birkaçını senin için yazımıza taşıdık. Tarzını tamamlayacak bir aksesuar arıyorsan bu yazıyı sakın kaçırma!

Herschel Heritage-Mid Volume

sneaks cloud_herschel heritage-mid volume sırt çantası

Vintage ve modern silüeti bir arada bulunduran Heritage sırt çantası yeni sezonda canlı ve dinamik üst yüzeyi ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Geçmişi ve geleceği bir arada yaşamak istiyorsan bu tarz tam senlik! Rahatlığını keşfedince bir an bile yanından ayırmayacağın Heritage sırt çantaları ile anın tadını çıkarmaya hazır ol!

Herschel Little America

sneaks cloud_herschel little america sırt çantası

Dünyayı sırtında taşımaya ne dersin? Özgürlüğe yelken açmak için asla geç değildir. Herschel markasının en popüler sırt çantalarından olan Little America -benim de favorimdir- zamanın modern ve özgür yüzünü yansıtıyor. Dağcılık denince akla ilk gelen, azim, güç, dayanıklılık kelimelerinin içini tam anlamıyla dolduran Little America sırt çantaları ile kendi kişiliğini tamamlayacaksın.

Herschel Novel

sneaks cloud_herschel novel spor çantası

Haftasonu kaçamakların için ideal Herschel imzalı Novel spor çantalar alıştığın konforu sportif tasarımla buluşturuyor. Çıkarılabilir omuz askısı, ayakkabılar için özel bölmesi, ikonik çizgili kumaş astarı ve tabi ki su geçirmez çift yönlü fermuar tasarımı ile rahatlığı enlere taşıyor. Tarzında vintage dokunuşlarla farklılık yaratan Herschel Novel spor çantaları ile anı yaşamaya var mısın?

Sokak modası burada, sen neredesin? Herschel ’16 İlkbahar-Yaz sezonunun en göz alıcı tasarımları sneakscloud.com’da bir araya geldi. Modanın gerisinde kalmak istemiyorsan hemen tıkla.

Herschel yeni sezonu keşfe çıkmak için buraya tıkla!

Satın almak için tıkla!

You May Also Like