Yeni Sezon Nike Air Max

Rahatlığı ve yaratıcı tasarımları ile her sezon sokak modası tutkunlarının ayağından çıkmayan Nike Air Max sneakerslar, bu sezon da göz kamaştırıyor. Birbirinden cool Nike Air Max’leri yakından incelemek istiyorsan hemen Sneaks Cloud’a ışınlan!

sneaks cloud_yeni sezon nike air max kadın ve erkek spor ayakkabılar (1)

Yeni sezonda ‘’Ben buradayım!’’ diyen Nike Air Max sneakerslara sen de bayılacaksın! Nefes alabilirliği artırmak için tasarlanmış file üst yüzeyi ile eşsiz bir tarz sunan Nike Air Max 90 Ultra Br sneakerslardan tutun da ünlü tasarımcıların çizimleriyle tasarlanmış sneakerslara varana kadar birçok model sneakscloud.com’da seni bekliyor. Acele et, modanın ritmini kaçırma!

Sneakscloud.com online alışveriş mağazamızın yeni sezon raflarından sneakers severler için seçtiğimiz birkaç Air Max modeline birlikte göz atmaya ne dersin?

Nike Air Max 90 Essential

sneaks cloud_nike air max 90 essential gri mor kadın günlük spor ayakkabı

O bir klasik! Tasarım harikası detayları ve uyumlu renkleriyle bu sezon kadınların ayağından çıkarmayacağı bi’ Air Max varsa o da işte bu sneakers! Üst yüzeyin stratejik bölgelerine yerleştirilmiş mikro gözeneklerle hava giriş çıkış optimizasyonu sunan Nike Air Max 90 Essential kadın spor ayakkabılar ile sen de sezonun starı olmaya hazır ol!

Nike Air Max 90 Ultra Br

sneaks cloud_nike air max 90 ultra br turuncu erkek günlük spor ayakkabı

Hafif tasarımıyla adımlarını ağırlaştırmayan bi’ sneakers mı arıyordun? Nike senin için Nike Air Max 90 Ultra Br’yi yarattı. Sade tasarımı ve ikonik hatlarıyla minimal bir tarz sunan bu sneakerslarla günün yoğun koşuşturmasında ayaklarının  nefes almasına izin ver!

Nike Air Max Thea Print

sneaks cloud_nike air max thea print kadın günlük spor ayakkabı

Yunan tanrıçalarının zerafetini sneakerslarına taşı! Başarılı tasarımcı Dylan Raasch tarafından kadınlara özel olarak tasarlanan Nike Air Max Thea Print sneakerslar, klasik çizgileri modern silüet ile buluşturuyor. Özel baskılı üst yüzeyi ile tarzında benzersiz bir aura yakalaman için tasarlanan bu sneakerslarla sokak modasının en tarz kadını olmaya hazır mısın?

Sportif sokak modası denince akla ilk gelen tasarımlardan olan Nike Air Max serisi, yepyeni modelleri ile sneakscloud.com’da tarzınla buluşmayı bekliyor!

Günün her anında kendin olmanı ve kendin gibi hissetmeni sağlayacak Air Max’lerinle sokağa adım atmadan önce seni tamamlayan o sneakersı keşfetmek için hemen sneakscloud.com’a tıkla!

Satın almak için buraya tıkla!

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *