Kış ayını özleyenler el kaldırsın! Soğuk havalar ile sweatshirtleri kombinlemeyi sevenler burada mı? Eğer sen onlardansan, hoşgeldin! Bileklerine kadar çektiğimiz kolları, yumuşacık dokusu ile biz sweatshirt giymeyi çok özlemişiz! Peki ya sen? Bugün, senin için seçtiğimiz sweatshirtleri derledik. Hazırsan başlıyoruz.

Yazdan çıkıp kışa geçmek birçoğumuz için çok zor olur. Kadınlar etekleri, erkekler bermudalarını rafa kaldırırken biraz hüzünlenir, değil mi? Sıcacık güneşe, kumsallara, sevdiklerimizle geçirdiğimiz güzel tatillere veda etmek kim ne derse desin herkesi üzer.

Öğrenciysen bilirsin ki, her yaz çok hızlı geçer. Gerçekten finallerin bitişi ile okulun tekrar açılışı arasında 3 saat varmış gibi geçer zaman. Çalışıyorsan yıllık izinlere zaten doyamamışsındır, tatil yapan herkesten nefret edersin. Deniz, havuz, bronz ten storylerini izlerken gözyaşlarını tutamazsın…

Yaz doyamadığımız için mi bu kadar güzel bilmiyoruz, ama yaz aylarının buz gibi içeceklerini bir kenara bırakmamız gerektiğini biliyoruz. Çünkü kış geldi! Zaman, yorganın altına girip dizi izleme, sıcak çikolata içme zamanıdır!

Rahatına düşkünleri buraya alalım!

Hadi yazlıklarımızı kaldırdık diye renklere veda etmiş gibi davranmayalım lütfen! Renklerin çoğunu ülkemizde yaşadığımız mevsimlerde görüyoruz. Mesela, sarıyı güneşten alıp yapraklara taşıdık. Tatlı gün batımı kırmızısını aldık, sıcak bitki çayların efendisi olan kış çayına koyduk. O yüzden üzülme! Bu kışı rengarenk geçirmek istersen diye, senin için küçük bir araştırma yaptık.

Biliyorsun, artık spor giyinmeyi spor salonlarından sokaklara taşıdık. Bunu hepimiz yaptık, çok da iyi yaptık! İşte karşınızda kış ayının en sevileni: Sweatshirtler! Hem kadın, hem erkek ürünleri ile seçtiğimiz sweatshirtleri görmen için seni aşağıda bekliyoruz!

Nike Rally Crew Aır KadınSweatshirt

Crop-top sweatshirtleri sevenler hemen el kaldırsın! Yumuşacık, yün dokusu ile tüm gün rahatlık sunar.

Sırt kısmındaki fermuarı ile Nike Rally Crew Aır Sweatshirt, sadeliği bambaşka bir boyuta taşıyor.

Biz bayıldık, bence sen de bayılacaksın! Göz atmak istersen, buradayız.

Vans Avengers Check Kadın Hoodıe

Kaptan Amerika’nın kalkanı, Iron Man’in zırhı varsa senin de hoodie’in var! Avengers Infinity War’ın muhteşem 5 karakterinin ruhuna bürün, gücü üzerinde taşı!

Vans X MARVEL işbirliğinin muhteşem koleksiyon ürünü olan Vans Avengers Check Hoodıe, parmaklarının ucunda!

adidas Hoodıe Kadın Sweatshirt

Zamansız, çabasız ve zahmetsiz! adidas Hoodıe Sweatshirt, yünlü kumaşı ile en soğuk günleri bile kolayca atlatmanı sağlayacak!

Dolabının kurtarıcısı olacak bu sweatshirte bayılacaksın! Hemen incele, çünkü kafanda harika kombin fikirleri oluşturmayı başardı bile, biliyoruz!

adidas Trefoıl Hoody Erkek Sweatshirt

Çok iddialı, bir o kadar da iddiasız. Klasik adidas logosu taşıyan adidas Trefoıl Hoody Sweatshirt, asi ruhunu tarzına yansıtmana yardımcı olacak! Ne dersin, sence de tam senlik değil mi?

Acele etme, seni bekliyoruz.

Vans X MARVEL Po Erkek Sweatshirt

Venom’la tanıştın, değil mi? Marvel ailesine yeni katılan, gücünü girdiği bedende gösterebilen Venom, Vans X MARVEL işbirliğinin son tasarımı olarak bizde raflarda yerini çoktan aldı! Senin dolabında neden hala yok?

Ön yüzünde alışılagelmişin dışında bulunan Vans logosu, kullanım kolaylığı sunan kolay cepler ile bütünleştirildi. Ee, Venom ile ne alakası var deme, daha bitmedi!

Sol kol kısmında bulunan baskısını gördün mü? 2. filme bu sweatshirtle gitmek istersen, buradayız!

adidas Mrble Aop Hd Erkek Sweatshirt

İkonik Trefoil logosunu mermer tasarım ile bütünleştiren adidas Mrble Aop Hd Erkek Sweatshirt, sana çok yakışacak! Sıcacık polar kumaşı ile her daim sıcak kalırken, tarzının keyfini çıkar!

Seni bekliyoruz.

Daha fazla sweatshirt için yapman gerekeni biliyorsun.

You May Also Like