Sneaks Cloud Mobil Uygulaması

Sneaks Cloud dünyası artık cebinde! SneaksCloud mobil uygulamasını indir, anında 50TL kazan!

sneaks cloud_mobil uygulama

Her geçen gün büyümeye ve sokak modasını benimsemiş daha fazla insana ulaşmaya devam eden Sneaks Cloud, sneakscloud.com online alışveriş sitesinden sonra şimdi de mobil uygulaması ile eşsiz sneakersları parmaklarının ucuna getiriyor!

Her an, her yerde sneakersların renkli ve eğlenceli dünyasını keşfetmek, tarzına uygun sneakerslara ulaşmak isteyen iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihaz kullanıcıları için Sneaks Cloud’u mobile taşıdık. Üstelik aplikasyonu indiren herkesi bi’ sürpriz bekliyor.

SneaksCloud mobil aplikasyonumuzu indiren tüm kullanıcılara anında 50 TL hediye! Sneaks Cloud mobil uygulamasını indiren herkes indirim kuponuna sahip olabiliyor. Mobilden 350 TL ve üzeri yeni sezon ürün alışverişlerinizde geçerli olan indirim kupon kodun, uygulamayı indirip geçiş ekranını atladıktan sonra karşına çıkıyor. Mobil uygulama kampanyamızın detayları aşağıdaki gibidir.

Kampanya kullanım koşulları;

  • Sneaks Cloud mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 350 TL ve üzerindeki yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 50 TL indirim kuponu kazanıyor.
  • İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
  • İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  • İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir. Sneaks Cloud mağazalarında ve online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
  • Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Sneaks Cloud kupon iptal hakkını saklı tutar.
  • Sneaks Cloud, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 31.03.2016 tarihinde sona erecektir.

mobil uygulama 728x90

Hala 50 TL indirimini almadın mı? Sen de SneaksCloud mobil aplikasyonunu indir ve yaza hazırlıklara başla! Yazın keyfini Sneaks Cloud ile şimdiden yaşa.

Mutlu alışverişler. 🙂

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *