Sneaks Cloud Mobil Uygulama

Mobil aplikasyonu indir, 50TL kazan! Sneaks Cloud dünyasını cebine sığdırdığımız mobil uygulama kampanyamızı sneakers severlerden gelen yoğun istek üzerine yeniden başlatıyoruz.

sneaks cloud_mobil uygulama kampanyası (1)

SneaksCloud mobil uygulamasını indiren herkese, 350TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde geçerli 50TL anında hediye!

Sokak modasını hayat tarzı haline getiren sneakers tutkunlarını sevindirecek bir kampanya ile yeniden karşındayız. Mağazaları, online alışveriş sitesi ve şimdi de mobil uygulaması ile sneakers dünyasını daha da yakınına getiren Sneaks Cloud, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz olarak indirilebileceği SneaksCloud mobil aplikasyonu ile sneakersların renkli ve eğlenceli dünyasına dilediğin her an her yerden erişebilmeni sağlıyor.

Mobil uygulamayı indir, geçiş ekranını atla ve işte karşında indirim kupon kodun! Kodunu al ve hemen alışverişe başla! Yeni sezonun en şık sneakerslarına 50TL indirimle sahip ol, Sneaks Cloud farkını herkese göster!

Kampanya kullanım koşulları;

  • Sneaks Cloud mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 350 TL ve üzerindeki yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 50 TL indirim kuponu kazanıyor.
  • İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
  • İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  • İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir. Sneaks Cloud mağazalarında ve online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
  • Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Sneaks Cloud kupon iptal hakkını saklı tutar.
  • Sneaks Cloud, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyamız 15 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak olup 30 Eylül 2016 tarihinde son bulacaktır.

sneaks cloud_sneakscloudmobil uygulama kampanyası

Hey, sneakers sever yoksa sen hala mobil uygulamamızı indirmedin mi? Hemen indir ve yeni sezonun en tarz sneakerslarını keşfet! Okul hazırlıklarını Sneaks Cloud’da indirimle tamamla!

 

Keyifli alışverişler 🙂

 

You May Also Like