Yeni Sezon New Balance Sneakerslar

Kökleri, rahat sneakers yaratmak için çıkılan maceraya dayanan New Balance markası, ikonik serilerinin yeniden tasarlanmış versiyonları ve en yeni sneakers modelleri ile sokağın kalbinin attığı yerde, Sneaks Cloud’da!

sneaks-cloud_new-balance-yeni-sezon-1200x675

Tüm gün garsonluk yapan William J. Riley isimli adamın hayallerinin peşinden gitmesiyle doğan New Balance, tüm gün ayakta duranların ağrılarını azaltacak tabanlara sahip ayakkabı üretime arzusuyla sektöre giriş yaptı. O gün bugündür, piyasadaki en rahat ve uyumlu sneakersları üreten marka, yeni sezonda da tasarımlarını hikayelerle zenginleştirmiş, retro tarzı ön plana çıkarmış ve tabi ki kaliteden de vazgeçmemiştir.

Sneaks Cloud’da seni bekleyen en yeni New Balance sneakerslardan birkaçını hemen incelemeye ne dersin? Hadi, yazımızı okumaya devam!

New Balance M1500PRW

sneaks-cloud_new-balance-m1500prw-bordo-erkek-spor-ayakkabi

Markanın tarihinde £100 fiyat bariyerini geçen ilk sneakers olan New Balance M1500PRW erkek sneakerslar, en kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiştir.

New Balance WL373NG

sneaks-cloud_new-balance-wl373ng-siyah-bayan-spor-ayakkabi

Markanın ikonik 373 serisinden ilham alarak yeniden tasarlanan ve sokak modasının şıklığını yansıtan New Balance Wl373NG kadın sneakers, siyah ve gold rengin mükemmel uyumuna bir örnek!

New Balance ML009PT

sneaks-cloud_new-balance-ml009pt-gri-erkek-spor-ayakkabi

Bu sneakersın köklerinde rahatlık var! Modern çizgileri ve farklı görünmeni sağlayan saya yapısı ile dikkat çeken New Balance ML009PT erkek sneakers, sokak stilinde yaratıcılıktan yana olanların vazgeçilmezi olmaya geliyor!

New Balance WRT580KG

sneaks-cloud_new-balance-wrt580kg-bayan-spor-ayakkabi

Şehirli tarzını ön plana çıkaran detayları ile kombinlerini hareketlendiren New Balance WRT580KG bayan sneakers, sokak modasında çıtayı oldukça yükselteceğe benziyor!

New Balance MRL996FS

sneaks-cloud_new-balance-mrl996fs-siyah-erkek-spor-ayakkabi

Markanın en ikonik serilerinden biri geri döndü! Tüm dünyayı peşinden koşturan 996 serisinin yeniden yapılandırılmış tasarımı olan New Balance MRL996FS erkek sneakers, şimdi çok daha popüler!

Modellerin devamı için sneakscloud.com’a tıklaman yeterli!

Sokak modasının canlı ve dinamik yüzünü yansıtan New Balance sneakersların en yenilerini sneakers severler için bir araya getirdik! Sokağın ritmini yeni sezon New Balance’larınla yakalamak istiyorsan hemen sneakscloud.com’a tıkla ve aşık olduğun sneakersa kavuş! 😉

New Balance yeni sezon modelleri için buraya tıkla, tüm sneakerslar içinse buraya tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *