New Balance Sneakerslar

Maceracı ruhundan ilham alınarak tasarlanan ve rengarenk bir sneakers dünyasına adım atmanı sağlayan 16’ yeni sezon New Balance sneakerslar şimdi Sneaks Cloud’da!

sneaks cloud_new balance yeni sezon

Yeni sezonda eşsiz tasarımlarını kontrast renklerle tamamlayan ve sokak modasının haylaz yüzünü ortaya çıkaran New Balance günlük sneakersları ve performans ürünlerini keşfetmeye hazır mısın? Sneakscloud.com online mağazamızda bulunan birbirinden şık ve stil sahibi yeni sezon New Balance serileri ile ruhunda gizlenen maceracı seyyahı ortaya çıkar!

Yeni sezonda seni neler bekliyor merak ediyorsan bu yazımız tam sana göre! İşte sneakscloud.com mağazamızdan senin için seçtiğimiz bazı yeni sezon New Balance modelleri;

New Balance ML574EXD

sneaks cloud_new balance ml574exd spor ayakkabı

Keşfetme arzunu ortaya çıkar! 2016’da sportif kombinlerinin vazgeçilmez parçası haline gelecek New Balance ML574EXD günlük sneakerslarınla adımlarını renklendirmeye hazır ol! Kusursuz renk geçişleri ile tarzını mükemmel şekilde tamamlyan 574 serisinin göz alıcı tasarımı ile ruhunu özgür kıl!

New Balance ML999RAM

sneaks cloud_new balance ml999ram spor ayakkabı

New Balance markasının özel koleksiyonlarından biri olan New Balance ML999RAM günlük sneakerslar doğa ananın nefes alan renklerini adımlarına taşıyor. Üstün New Balance teknolojileri ile desteklenen 999 serisinin özel tasarımı yeni sezonda kombinlerini şıklıkla tamamlamak isteyenleri Sneaks Cloud raflarında bekliyor.

New Balance WL574EXA

sneaks cloud_new balance wl574exa spor ayakkabı

Sokak seni bekliyor! Koleksiyonun doğmasının temel sebebi olan keşfetme merakını tasarımlarıyla birleştiren New Balance markası yeni sezonun nefes kesen modellerini 574 serisinde sokak modası tutkunlarıyla buluşturuyor. Toprak ve gökyüzünün renk tonlarını sneakerslarında harmanlayan New Balance WL574EXA ile yeni ufuklara yelken açmaya hazır mısın?

Sneakscloud.com’da kalp atışlarını hızlandıracak bi’ sneakers mutlaka bulacaksın! Hemen tıkla ve tarzını tamamlayan yeni sezon New Balance modellerini herkesten önce sen keşfet!

Yeni sezon New Balance kategorisinde yer alan sneakerslara ulaşmak için buraya tıkla!

You May Also Like