Sokakta ve sahada bütün gün basket topu koşturanlar! Bugünkü yazımızda basketbol modasına değinmek istedik. Aklına hemen Jordan geldi, değil mi? Çoğumuzun dolabında bulunan Jordan ayakkabılarının ya da basketbol şortlarının mimarı hakkında konuşmak istiyoruz: Nike!

Nike’ın uzun yıllardır çeşitli spor dalları için yaptığı çalışmalar aşikar. Her zaman sporcunun performansını maksimize etmeye yönelik araştırmalar yapan ve ürünlerini bu ışığın altında tasarlayan marka, ürettiği spor ayakkabı, tekstil ve aksesuarları ile dünyanın her yerinde yıllardır kullanıcıları ile buluşuyor. Öyle ki, sahalara ilk giriş yaptıklarında basketbol terimleri daha yeni yazılıyordu.

Nasıl mı?

Oyuncular Nike ürünleri ile ilk tanıştıklarında henüz üçlük diye bir sayı yoktu. Smaç hareketi henüz kabul görmüyordu ve yasaklanmıştı. O zamanlardan beri her zaman daha iyisini tasarlamak üzere gelecek teknolojilerini bizlere sunmaya devam ediyor Nike.

Onlar daha yenilikçi, daha teknolojik ve daha optimize ürünler tasarlamaya devam ederlerken, biz de birkaç tasarımına göz atalım mı, ne dersin?

Nike Air Max Infuriate 2 Mid Erkek Basketbol Ayakkabısı

Basketbolu ruhunda hissedenlere!

Air Max topuk birimi sayesinde hızlı tepki alabileceğin Air Max Infuriate 2, çevikliğini adımlarına yansıtman için tasarlandı. Enerjini katlayarak sana geri kazandıran Air-Sole birimlerine ne demeli?

Köpük orta tabanındaki yumuşak yastıklaması ile en yüksek sıçramalarında bile zeminleri daha yumuşak hissedeceksin. Kauçuk dış tabanı yer çekiş gücünü arttırır.

Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.

Nike Rise Short 3 Erkek Basketbol Şortu

Jordan Breathe Rise 3 Erkek Basketbol şortu, Nike Breathe teknolojisi sayesinde tüm gün serin ve kuru kalmana yardımcı olur.
Elastik kemeri vücudunla mükemmel bir bütünlük sağlarken daha güvenli ve rahat bir oyun çıkarmanı sağlar. Welt cepleri saklaman alanını arttırır. %100 polyester malzemeden üretilmiştir.
Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.
Nike LeBron James Dry Tee
Kralın hızından ilham alındı!
Dri-Fit teknolojisi ile hazırlanan bu benzersiz tasarım, teri vücudundan uzaklaştırırken serin ve kuru kalmanı sağlar. %60 pamuk ve %40 polyester malzemeden üretilmiştir.
Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.
Nike Air Jordan Hyper Grip 7 Basketbol Topu

Nike Air Jordan Hyper Grip 7, kompozit deri kaplaması sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yüksek top kontrolü ve ergonomik kavrama sağlar. %83 kauçuk, %17 sentetik deri malzemeden üretilmiştir.

Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.

Nike Zoom Kd11 Erkek Basketbol Ayakkabısı


Yaşayan efsane Kevin Durant için tasarlanan Nike Zoom Kd11, yumuşak Flyknit malzemesi sayesinde tüm gün nefes alarak ayağının serin ve kuru kalmasını sağlar. Daha dengeli ve daha rahat bir his yaratmak için kolayca esner. Ayak ucundan topuğuna kadar uygulanan Nike React Foam ve Nike Zoom Air, en hızlı tepkimeyi almanı sağlar.
Kauçuk tabanı sayesinde dönüşlerde ve top sürme esnasında çok daha dengeli hissedersin. Aynı zamanda zemin çekişini arttırır.
Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.
Nike Shimmer Erkek Basketbol Şortu
Jordan efsanesinin efsane bir tasarımı daha! Nike Shimmer Erkek Basketbol Şortu, %100 polyester malzeme ile üretilmiştir. Terini emerek serin ve kuru kalmanı sağlar. Elastik bel kemeri vücudunla mükemmel bütünleşir.
Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.
Nike M Jsw Tee Flight Cement Aop Erkek T-Shirt
nike basketbol
Jordan ile efsane ol! %60 pamuk, %40 polyester malzemeden üretilen bu mükemmel tasarım ile sahada rakiplerinin dikkatini dağıtırken rahatlığı ile büyüleneceksin!
Ürüne ulaşmak için fotoğrafa ya da buraya tıklayabilirsin.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *