Nike Lebron Basketbol Ayakkabısı

Nike markasının LeBron James imzası taşıyan en tarz basketbol ayakkabılarından biri ile tanışmaya hazır mısın?

sneaks-cloud_lebron-james-ve-nike-lebron-13-low-erkek-basketbol-ayakkabisi-1200x675-1

LeBron kadar güçlü! King James için tasarlanmış ve onun imzasını taşıyan Nike Lebron XIII Low basketbol ayakkabılarını incelemeye başlamadan önce “LeBron kimdir?” sorusuna cevap veriyoruz. 😉

LeBron James Kimdir?

2003 yılında Cleveland Cavaliers takımı ile tanışan King lakaplı oyuncu, 2010 yılına kadar bu takımda kısa forvet ve uzun forvet pozisyonlarında görev yaptı. 2010’da Miami Heat ile anlaşan LeBron, bu takım ile üst üste 27 maç kazanarak NBA tarihinde en uzun ikinci kazanma serisine imzasını attı. 2014 yılında ‘evim’ dediği Cleveland Cavaliers’e geri dönen yıldız oyuncu, 2016’da takımını şampiyon yapmayı da başardı.

sneaks-cloud_lebron-james-cleveland-cavaliers-1

Peki, LeBron James hakkında belki de hiç bilmediğin gerçekleri okumaya ne dersin?

Michael Jordan’dan sonra hem sezonda hem de finallerde MVP seçilen bir de üstüne olimpiyatlarda altın madalya kazanan ikinci sporcu olarak bir kez daha tarihe geçmiştir. Lise takımında Julius Erwing’in forma numarası olan 32 numarayı giyiyorken Miami Heat’te 6 Ekim’de ve 6. ayda doğmuş çocukları için 6 numarayı, evinde ise Michael Jordan’ın forma numarası olan 23’ü tercih etti.

sneaks-cloud_lebron-james-cleveland-cavaliers-1

Liverpool’un hisselerinin bir bölümünün sahibi olan LeBron James için Nike’ın özel bir ayakkabı tasarladığını biliyor muydun? İşte o basketbol ayakkabısı;

sneaks-cloud_nike-lebron-9-low-gr-liverpool

Günlük hayatında solak olan James, şutları sağ eliyle atıyor. Vogue dergisine verdiği “King Kong” pozu ile aylarca konuşulan LeBron, bu dergiye kapak olan ilk ve tek siyahtır! Rekoru hala elinde tuttuğu bir başarı ise NBA Draft’ında hem 1. seçilmesi hem de “yılın çaylağı” ödülünü almış olmasıdır. Üstelik bu NBA rekorlarını elde ettiğinde sadece 18 yaşındaydı!

sneaks-cloud_lebron-james-cleveland-cavaliers-2

Adına şarkı yazılan adam! En yakın arkadaşı Jay Z, 2008’de LeBron James hakkında bir şarkı yazmıştı.

sneaks-cloud_lebron-james-ve-jay-z

Şimdi de sırada King James imzası taşıyan Nike Lebron XIII Low basketbol ayakkabısının özellikleri;

Gold renkli detayları ile tarzını öne çıkaran bu basketbol ayakkabısının üstün teknolojileri ile adımların daha da güçlenecek! Ayağı sabitleyen kalıbı ve hafif yapısı daha yükseğe sıçraman için özel olarak tasarlandı. Tabanda görülebilir Air ünitelerine sahip olan Nike Lebron XIII Low basketbol ayakkabısı en sert zeminlerde bile üst düzey yaylanma sağlıyor.

sneaks-cloud_nike-lebron-james-xiii-low-erkek-basketbol-ayakkabisi-2

sneaks-cloud_nike-lebron-james-xiii-low-erkek-basketbol-ayakkabisi-3

sneaks-cloud_nike-lebron-james-xiii-low-erkek-basketbol-ayakkabisi-4

Sneakscloud.com’da seni bekleyen bu mükemmel tasarımı daha detaylı incelemek istiyorsan hemen online mağazamıza ışınlan ya da buraya tıkla! LeBron’un güçlü stilini kendi sokak stilinle birleştir!

Sneaks Cloud’da bulabileceğin Nike LeBron serisi basketbol ayakkabılarının tamamı için buraya tıkla!

You May Also Like