Nike Lunartempo 2 Print Koşu Ayakkabısı

Sokak modası tarzından koşarken bile vazgeçmek istemeyenler Nike Lunartempo 2 Print koşu ayakkabıları tam istediğiniz gibi!

sneaks cloud_nike lunar tempo 2 print kadın ve erkek koşu ayakkabıları

Üstün Nike teknolojileri ile desteklenmiş Nike Lunartempo 2 Print kadın ve erkek koşu ayakkabıları, modern çizgileri ile günümüz sokak modasının renkli ve eğlenceli yüzünü yansıtıyor. Günlük spor stilinin vazgeçilmez markalarından olan Nike, koşu performanslarında da tarzından vazgeçmeni istemiyor. Bu nedenle sokak modasını performans kategorisine taşıyarak yarış ve antrenmanlarında tarzından ve şıklığından ödün vermeden kendin olma imkanını sana sunuyor!

Lunartempo 2 Print’in ayırt edici özellikleri nelerdir?

Ultra hafif tasarımı Nike Lunartempo 2 Print koşu ayakkabılarını önceki versiyonlarından ayırıyor. Hem günlük antrenmanlarında hem de katıldığın yarışlarda kullanabileceğin bu koşu ayakkabıları uzun mesafelerden sonra bile bozulmayan Lunarlon orta taban teknolojisi, ayağını iyice sıkarak kişisel uyum sağlayan Flywire kabloları, gece koşularında maksimum görünürlük sunan reflektif detayları, ayakkabının ağırlığını artırmamak için dikişsiz olarak tasarlanan ve grafik desenlerle sokak modası tarzını yansıtan üst yüzeyi ile rakiplerini geride bırakıyor.

sneaks cloud_nike lunartempo 2 print erkek koşu ayakkabıları detay

Yarışa bir adım önde başlamak istiyorsan yüksek teknolojileri ve eşsiz detayları bir arada sunan Nike Lunartempo 2 Print koşu ayakkabıları en doğru tercih! Üstelik sneakscloud.com’da kadınlar ve erkekler için farklı baskı seçenekleri ile yer alan bu koşu ayakkabıları 99TL üzeri ücretsiz kargo fırsatıyla seni bekliyor.

sneaks cloud_nike lunartempo 2 print kadın koşu ayakkabıları detay

Daha detaylı incelemek için buraya tıkla!

Rüzgarlara meydan okumaya hazırsan hemen tıkla ve satın al!

You May Also Like