Nike Roshe One Dmb

Meditasyon ve Zen kavramlarının sadeliğinden, dinginliğinden ilham alınarak yaratılan Nike Roshe One serisi şimdi benzersiz bir tarz ile yeniden karşımıza çıkıyor. Daha eğlenceli, daha farklı! Mükemmel bir tarz ile raflarda yerini alan Nike Roshe One Dmb sneakerslar, yenilenmiş tasarımı sayesinde gece ve gündüz şık olmak isteyen kadınların gözdelerinden biri haline geliyor.

sneaks cloud_nike roshe one dmb kadın günlük spor ayakkabı

Yeni sezon sneakersların en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan Nike Roshe One Dmb, şimdi sokak modasının göz kamaştıran tasarımlarını tek bir çatı altında toplayan sneakscloud.com’da! Sen de tarzınla ve sneakerslarınla sokak modasının ikonları arasında yer almak istiyorsan hemen tıkla! Nike Roshe One Dmb kadın sneakersları keşfet!

Sadelikten vazgeçmeden şık olabilirsin!

Evet, bu sneakerslarla sade, minimalist tarzından vazgeçmene gerek yok. Sadece bir ayakkabıda olması gereken temel özellikleri karşılayan Roshe One Dmb sneakerslar, yılan derisi görünümü kazandırılmış dokulu üst yüzeyi ile sade çizgisinden şaşmadan adımlarına hareket ve ‘’biraz’’ da eğlence getiriyor. 🙂

sneaks cloud_nike roshe one dmb kırmızı renkli kadın spor ayakkabı (1)

sneaks cloud_nike roshe one dmb kırmızı renkli kadın spor ayakkabı (2)

Kuralları unutturacak Nike Roshe One Dmb sneakerslar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsan sneakscloud.com’a tıkla! Kısa sürede birçok kadının vazgeçilmezi arasına girmeyi başarmış bu sneakersı hemen keşfet. Unutma, moda seninle başlar!

Satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like