Yer çekimine meydan oku! Hafif yapısı ile attığın her adımda artık daha özgürsün. Fütüristik tasarımı benzersiz konfor ile buluşturan Nike VaporMax ile tanış!

Muhteşem bir bahar gününe uyandın! Kahvaltını yaptın, kahveni içtin. Şimdi, tüm hafta sabırsızlıkla beklediğin dizinin yeni bölümünü izleme vakti! Bilgisayarı açtın ama diziyi izleyemeyeceksin, çünkü çalan telefonu açtın; “Hadi hazırlan, koşuya gidiyoruz!”

Tam da günü! Ama biliyoruz, 1 saniye bile gitmeme ihtimalini düşünsen sporcu vicdanın sızlayacak. Savaşçı ruhuna bürün, en sevdiğin tayt zırhını kuşan, en yakıştırdığın hoodie çelik yeleğini giy ve hemen evden çık!

Dur, hangi ayakkabılarını giyeceksin? Kombinini rahatlıkla mı tamamlayacaksın, şıklıkla mı? Rahat giymen önemli çünkü koşuya gidiyorsun. Performansını maksimuma çıkarmak isteyebilirsin ya da koşuna şık bir şekilde gitmek isteyebilirsin. Off, ne vardı koşu ayakkabılarını daha estetik tasarlasalardı değil mi? Biliyoruz, bilmez miyiz…

Hemen yeni aldığın VaporMax’lerini kutusundan çıkar ve ayağına giy! Fütüristik tasarımı, yenilenen VaporMax yastıklaması ve dayanılmaz hafifliği ile konfora uzanan yolculuğunda şıklığı bir kenara atmana gerek kalmaz!

Daha önce hiç bu kadar hızlı olmamıştın!

Isınma koşusu sırasında hissettiğin çeviklik seni de şaşırttı değil mi? VaporMax tabanının içi boşaltılmış kısımları mükemmel esneklik ve hafiflik kazandırır. Günü birinci bitirmek için yapman gereken tek şey bu ayakkabıları giymek!

Start verildi, rahatlık başladı!

İddia ediyoruz, Nike VaporMax ile ezberleri bozan bir rahatlığa kavuşacaksın! Gelişen teknolojiyi en güzel deneyimleyebildiğimiz nokta ayakkabılarımız değil mi? Yenilenen VaporMax yastıklama teknolojisi ile attığın her adımda daha rahat hissedeceksin.

Sert zeminlere karşı yumuşak adımlar at!

Koşu sırasında daha özgür hissetmen için tasarlanan yastıklaması, zorlu zemin koşullarında bile şoku emerek darbe hissini en aza indirger. Sana da muhteşem sıçramalar ve zemini düşünmeden atılan adımlar kalır!

Fark yarat!

vapormax

Yenilenen Max Air taban, zemin tutuşunu arttırırken muhteşem bir koşu deneyimi sunar. Nike VaporMax, kaymayan yapısı sayesinde ıslak zeminlerde bile daha özgüvenli adımlar at.

Nefes alabilen tasarım!

Mucize soyut değil miydi? Peki bu ellerinde tuttuğun, gözlerinle gördüğün şey başka ne olabilir? Gün boyu attığın her adımda rahat etmen için uğraştığı yetmezmiş gibi, sahip olduğu file dış yüzeyi ile yine seni düşündüğünü kanıtladı! Neden mi? Nike VaporMax, file dış yüzeyi sayesinde gün boyu nefes alarak ayaklarını kuru tutar. Hava akışına izin vererek teri teninden uzaklaştırır ve serin kalmanı sağlar!

Rahatlığı biraz abartmadın mı?

Topuk ve bilek kısımlarına eklenen köpük dolgusu, ayakkabı ile mükemmel bir şekilde bütünleşmeni sağlarken bulutlarda yürüyormuş gibi hissettirir! Resmen dört bir yanını konfor ile çevirdi, farkında mısın?

Bir ayakkabı giyersin, bütün günün değişir. Gününü değiştirmek istersen buradayız.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *