3 aylık yaz tatilinin ardından okula geri dönme vakti geldi çattı. Kimi zaman okuldaki arkadaşlarımızı, kimi zaman öğretmenlerimizi, kimi zaman ise okulun kendisini özlüyoruz. Hal böyle olunca okula geri dönmek eğlenceli ve heyecanlı bir hal alıyor. Bu hallerden sonra okulda ihtiyacımız olan eşyalara sahip olmamız gerek ki, rahat bir eğitim-öğretim hayatı geçirelim.

Normal hayatında stil sahibi bir insan olabilirsin ama okul zamanı çoğu kişi stil sahibi olamıyor. Stil sahibi olmak çok zor değil. Sadece beğendiğin tarzın giydiğin kıyafetlerle uyumlu olması yeterli. Bu yılki okul zamanında senin için renkli, enerjik ve stil sahibi olmanı sağlayacak, giyerken keyif alacağın sırt çantası ve modası eskimeyen adidas Superstar seçtik. Haydi gel bu ürünleri biraz yakından inceleyelim.

İlk olarak okul hayatımızın vazgeçilmezi olan sırt çantasından başlayalım. Çünkü kitaplarımız bizim için her zaman çok önemli bir durumda. Okul eşyalarımızı iyi korumalıyız ki zamanı geldiğinde edineceğimiz bilgileri rahatlıkla öğrenelim. Bu korumayı da kitaplarımızı iyi koruyup taşırken, bizi de rahatsız etmeyip, sağlığımızı tehlikeye atmayan sırt çantası modelleri seçmeliyiz.

okul

Renkli bir ruhun mu var? Bu renkli ruhunu okul hayatına da yansıtmalısın. adidas Bp Animal sırt çantası Brezilya yağmur ormanlarından ilham alınarak üretildi. Sırt çantana baktıkça için açılacak! Biraz önce de değindiğimiz gibi kitaplarımızı, defterlerimizi veya eşyalarımızı taşırken rahatça taşımalıyız ki sağlığımıza bir zarar gelmesin. Büyük bölmesiyle eşyalarını rahatça taşımanı sağlarken, konforlu taşıma kolları ve koruma kilidi sayesinde rahat bir taşıma deneyimi yaşıyacaksın.

Sadece sırt çantanla sırt çantanla stil sahibi olamazsın. Bunu ayakkabılarınla ödüllendir ki her zaman uyum içinde olduğunu herkese göster.  Senin için ayakkabı olarak eskimeyen tasarıma sahip ve hala ilk günkü fenomenliğini koruyan adidas Superstar’ı seçtik.

Aynı sırt çantanda olduğu gibi ayakkabında da Brezilya yağmur ormanlarından esinlenen adidas Superstar ile kombinini tamamla! Yeni okul yılını tarz sahibi olarak tamamlamak senin de hakkın! adidas sırt çantan ve Superstar’ınla bunu başaracaksın. Konforlu iç tabanı, kauçuk burun kısmı ve dikkat çeken dış deseniyle hep bir adım önde olacaksın.

Senin için hazırladığımız yeni okul yılın için kombini beğendin mi? Eğer beğendiysen resimlerin üzerine tıklayıp, ürünlere gidebilirsin.

Eğer ben kendi kombinimi oluşturmak istiyorum diyorsan buradan sırt çanta modellerimize, buradan ise ayakkabı modellerimize gidip kendi tarzına uygun başka kombinler oluşturabilirsin.

Mutlu ve başarılı bir yeni okul yılı geçirmen dileğiyle!

You May Also Like