Puma Blaze Filtered Wn S Sneakerslar

Erişilebilir konfor şimdi Sneaks Cloud’da!

Çöl çiçeklerinin rengini minimalist tasarımında buluşturan, Puma’nın üstün Trinomic teknolojisine sahip Blaze Filtered sneakerslar, tarzını emin adımlarıyla tamamlayan kadınların en yeni gözdelerinden biri oluyor. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan Puma Blaze Filtered spor ayakkabılarınla sen de bulutların üzerindeymişcesine özgür hissetmek istiyorsan hemen sneakscloud.com’a tıkla!

sneaks cloud_puma blaze filtered mercan renkli kadın spor ayakkabı

Dünyaca ünlü renk otoritesi Pantone’un 2016 yılı için belirlediği renklerden biri olan Rose Quartz tonlarında tasarlanan Puma Blaze Filtered sneakerslar modayı yakından takip eden kadınların favorileri arasında zirveye doğru ilerliyor.  Puma Lifestyle koleksiyonlarının en şık tasarımlarından biri olan bu sneakerslar baharın tüm enerjisini ve canlılığını stilinle birleştirecek.

sneaks cloud_puma blaze filtered wn s mercan renkli kadın spor ayakkabı

Neden bu kadar rahat?

Puma markasının 1989 yılında tanıttığı Trinomic taban teknolojisi Blaze Filtered sneakersların rahatlığının diğer adıdır. Peki nedir bu teknoloji? Önceleri sadece koşu ayakkabılarında kullanılan, parmak ve topuk kısmında yer alan altıgen hücrelerin birleşiminden oluşan ve içerisi hava ile doldurulan petek şeklindeki orta taban teknolojisidir. Yumuşak adım geçişleri sağladığı gibi ayakkabıya eşsiz yastıklama özelliği, esneklik ve sağlamlık kazandırır. Birbirinden bağımsız olan bu petek hücreler sektördeki diğer tabanların aksine çok daya dayanıklıdır.

sneaks cloud_puma blaze filtered wn s desert flower günlük spor ayakkabı

sneaks cloud_puma blaze filtered wn s kadın günlük spor ayakkabı

sneaks cloud_puma blaze filtered günlük spor ayakkabı

Diğer özellikleri nelerdir?

Trinomic teknolojisinin yanı sıra detaylarıyla tarzına elit bir görünüm kazandıran Puma Blaze Filtered sneakerslar süet ve tekstil kombinasyonundan oluşan üst yüzeyi ile farkını ortaya koyuyor. Uzun ömürlü kullanım sunan dayanıklı materyaller ile desteklenen bu spor ayakkabılar, adımlarında ekstra konforu hissetmen için tasarlanan köpük orta tabanı sayesinde seni bulutların üzerine çıkaracak. Hiçbir ayrıntısı tesadüf olmayan ve kadınların anatomik ayak yapısını her adımda destekleyen Blaze Filtered Wn S, tasarımında ikonik Puma şeritlerinden de vazgeçmiyor.

sneaks cloud_puma blaze filtered somon rengi kadın günlük spor ayakkabı

sneaks cloud_puma blaze filtered wn s mercan renkli kadın spor ayakkabı

Erişilebilir rahatlık Puma ile geliyor! 2016 İlkbahar/Yaz kreasyonunda yılın rengiyle harmanlanmış Puma Blaze Filtered Wn S kadın sneakerslara Sneaks Cloud ayrıcalığı ile sahip olmak için hemen tıkla!

Puma markasının yeni sezon modellerinin tamamını keşfe çıkmak için buraya tıkla!

You May Also Like