Rahatlığın Adı : Sneakers

Rahatlık nedir diye bir soru sorulsa spor ayakkabılar hemen bir adım öne çıkar. Adımlarımızın rahat olması önemli dedik ve spor ayakkabılarımızla da şık olabileceğimizi göstermek için sokaklara göz atmaya karar verdik.

sneaks cloud_new balance

Sokağın hiç geçmeyen modası spor ve rahat ayakkabılar için adımlarını özgür bırak. Tarzını belli et ve sokak modasını yakalamak için harekete geç! Sakladığın enerjini açığa çıkar, sokağın ruhunu hisset!

 

Bu yaz sokakta jean ceketler, jean şortlar, jean yırtık pantolonlar giymeyi ve jeanlerden oluşan kombinler yapmayı sevdik.  Kombinlediğin jean kıyafetlerin için adımların renkli olsun. Hadi giy New Balance‘larını! Bu sensin! Gardırobunuzda yırtık bir jeaniniz yoksa hemen bir tane edinmenizi ve New Balance’larınız ile kombin yapmanızı öneriyoruz. Kocaman ceketler, kemerler, takılar takıp yeni tarzını kombinlerken New Balance’ı unutma!

sneaks cloud_new balance 530

Bu yaz sokakta elbiselerimizin altına spor ayakkabılar giymeyi de çok yakıştırdık. Beyaz elbiselerimizin altında rengarenk spor ayakkabılarımızla çok farklı durduk. Hadi sende yazın bu sıcak renklerini başından ayağına kadar hisset! Rahatlığın ötesinde yaşamanın keyfini çıkar.

sneaks cloud_new balance 996

Sokak modasını sen belirle, tarzınla şehre hükmet! Renkli ve yaratıcı kombinler yap! Hayatını, tarzını değiştir. Yeni seni keşfet! Abartısız, günlük, doğal görünümü, fonksiyonelliği destekleyen New Balance‘lar sana da çok yakışacak!

New Balance M577Ngb spor ayakkabıyı keşfet ve sokağın enerjisini hisset.

sneaks cloud_new balance usa

Tüm New Balance modelleri için hadi sende sneakscloud.com’a tıkla.

You May Also Like