Dünyanın en renkli koşu festivali Color Sky 5K yeniden Türkiye’de! 4 Ekim’de Bursa Soğanlı Botanik Parkı’nda, koşarken yeryüzünün en güzel renklerine boyanmak için buluşuyoruz. Sakın kaçırma!

colorsky koşusu

Amerika’da start alan Color Sky, ülkemizde de festival tadında bir etkinliğe dönüşüyor. Hindistan’ın Holi Festivali’ni çağrıştıran görüntülerle noktalanan bu koşu, Amerika’dan sonra tüm dünyaya yayılmış durumda. Türkiye’ye de kısa bir süre önce giriş yapan Color Sky 5K bir yarış değil, tüm stresini atabileceğin ve eğlenceyi sonuna kadar yaşayabileceğin bir festival.

Daha önce hiç yaşamadığın bir koşuya hazır mısın?

İster koş. İstersen yürü. Yeter ki eğlenerek finish çizgisine ulaş. Kaç yaşında olduğunun bir önemi yok. Aileni, arkadaşlarını topla, gel. Hafta sonunu bu benzersiz sıradışı festivalle renklendir.

Her kilometrede kurulacak olan renk istasyonlarına ulaşanlar renkli toz yağmuruyla karşılaşacaklar. Bitiş alanında ortaya çıkacak olan renk cümbüşü görülmeye değer doğrusu. Dünyanın her yerinde Color Sky’da kullanılan toz gıda boyasıyla renklendirilmiş mısır nişastasından başka bir şey değil. O yüzden merak etme, yıkanınca çıkıyor.

Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği işbirliğiyle düzenlenen Color Sky 5K Renkli Koşu Festivali tüm engelleri ortadan kaldırmak ve hayatı tüm renkleriyle yaşamak için 4 Ekim 2015 tarihinde saat 14:00’da Bursa Soğanlı Botanik Parkı’nda seni bekliyor.

Böyle renkli bir festivale yakışacak rengarenk bir koşu ayakkabın olsun istiyorsan sende sokağın yeni yüzü sneakscloud.com’a gel!

Ve işte karşında renklerin büyüleyiciliğini yansıtan koşu ayakkabılarından bazıları;

Nike Air Zoom Vomero 10 : Renkli tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakan Nike Air Zoom Vomero 10 koşu ayakkabıları koşu esnasında ihtiyaç duyduğun tüm ihtiyaçları karşılıyor. Duyarlı, hafif ve esnek yapısı, üstün teknolojileri sana en rahat koşuyu sunmak için tasarlandı.

senaks cloud_nike air zoom vomero 10 erkek koşu ayakkabısı

Mizuno Wave Enigma 4 : Yüksek yastıklama keyfini yaşamak istiyorsan topuktan parmak ucuna kadar Wave teknolojisiyle donatılmış bu koşu ayakkabısı tam senlik. Masmavi rengiyle Mizuno Wave Enigma 4 koşu ayakkabısı orta mesafe koşular için en ideali.

sneaks cloud_mizuno wave enigma 4 erkek koşu ayakkabısı

adidas Duramo 6M : Koştuğun uzun kilometrelerden sonra bile hala yumuşak adımlara sahip olmak istiyorsan tercihin belli. Ayağını destekleyen yastıklama teknolojisi sayesinde şimdiye kadar yaşamadığın bir koşu deneyimine hazır ol.

sneaks cloud_adidas duramo 6M

Skechers Go Run 4 : Koşu ayakkabılarının en yeni jenerasyonu Gon Run 4, hız için dizayn edilmiştir. Yumuşak ve uyumlu bir koşu deneyimi için Skechers’lar hazır. Ya sen?

sneaks cloud_skechers go run 4 kadın koşu ayakkabısı

Asics Gel-Noosa Tri 10 : Profesyonel koşucuların tercihi Asics Gel-Noosa Tri 10 koşu ayakkabıları sağladığı dengeli ve yastıklı adımlarla, jel dolgulu taban yapısıyla sana üst düzey performans ve rahatlık sunuyor.

sneaks cloud_asics gel-noosa tri 10 kadın koşu ayakkabısı

Reebok Zpump Fusion : Koşu ayakkabılarında bir devrim gerçekleştiren Reebok, pump düğmesiyle şişirilince her ayağa uyum sağlayan Zpump Fusion’u senin gibi mükemmel uyumu arayan koşucular için yarattı.

sneaks cloud_reebok zpump fusion kadın koşu ayakkabısı

Color Sky 5K Renkli Koşu Festivali’ni daha da renklendirecek koşu ayakkabılarının çok daha fazlası sneakscloud.com’da.

Sen de sokağın devamı Sneaks Cloud’a  gel, renk cümbüşüne katılmış koşu ayakkabılarından birini al ve festival eğlencesini doya doya yaşa.

Keşfetmek ve satın almak için tıkla!

You May Also Like