Sneakers Sever Popüler Şarkıcılar

Şarkılarını dinlemekten büyük keyif aldığımız dünyaca ünlü şarkıcıların bazıları var ki sokak stillerini ve sneakerslarını sahnelere de taşıyorlar. İşin içine sneakers girince bize düşen de sahnede sneakerslarıyla şov yapan dünya starlarını sokak modası tutkunları için mercek altına almak oldu!

Bakalım listemizde kimler var!

1.Justin Bieber

Sansasyonel yaşantısı şöyle bir kenarda dursun! 🙂 Günlük hayatında da sahnelerde de sneakerslarından vazgeçmeyen çağdaş R&B şarkıcısı Justin Bieber, sokak modasının ikonları arasında yer almayı hak ediyor!

2.Demi Lovato

Söz yazarlığı, şarkıcılık, oyunculuk, modellik… 10 parmağında 10 marifet olan Demi Lovato bir zamanlar marka yüzü olduğu Skechers sneakerslarıyla sahneleri epey sallamıştı. Saç stili ve modern sahne kostümleri ile sokak modası stilini en iyi şekilde temsil eden Demi Lovato favorilerimiz arasında!

3.Rihanna

Sokak modasının ve müziğin kraliçesi, Rihanna! Aykırı ama göz kamaştıran tarzıyla tüm dünyayı kendine hayran bırakan Rihanna, sahneye sneakerslarıyla çıkmayı seven isimlerden biri! Ne giyse yakışır dediğini duyduk 🙂 Sana katılmadan edemeyeceğiz!

4.Kanye West

Rap ve hip hop müziğin başarılı isimlerinden biri olan Grammy ödüllü şarkıcı Kanye West, sokak modasının hip hop stilini en iyi yansıtan ve sahnelere taşıyan şarkıcıların başında geliyor! Kısa sürede zirveye ulaşan Kanye West adidas markası ile ortak bir sneakers bile yarattı!

5.Chris Brown

Şarkıcılığının yanı sıra mükemmel danslarıyla da sahnelerin tozunu dumanına katan rapçi Chris Brown’u sahnelerde ve günlük yaşantısında vazgeçemediği sokak stilinin yanı sıra Rihanna ile yaşadığı çalkantılı ilişki ile daha yakından tanıdık!

6.Avril Lavigne

Rock müziğin yıldızı ve birçok ödülün de sahibi olan Avril Lavigne, rocker tarzını konser sahnelerine taşımayı başaran dünyaca ünlü starlardan biri oluyor! Bir sneakers tutkunu olarak Avril’in özellikle Converse sneakerslarıyla çıktığı konserleri izlemekten büyük keyif aldığımızı itiraf etmeliyiz! 🙂

7.Taylor Swift

Dünyaca ünlü şarkıcı kimliğine söz yazarlığını da ekleyen Taylor Swift, sokak stilinde minimal tarzı sevenlerden ve bu tarzı başarıyla sahne performanslarında da kullanan isimler arasında zirvede yer alıyor! Şarkıcılıktaki başarısıyla Grammy Ödüllerini rafa sıralayan Swift, sokak modasına olan bağlılığıyla bizim gönlümüzün yıldızı oluyor!

8.Usher

En çok Grammy Ödülü kazanan şarkıcılardan biri olan Usher, R&B müzikteki başarısı ve zevkli sokak stili ile listemizde yer almayı tarzının hakkıyla kazandı. Konserlerinde sneakerslarını uygun kostümlerle tamamlayan Usher’ın bir konserindeki kırmızı sneakerslarına aşık olduğumuz doğrudur!

9.Puff Daddy

Şarkıcılık kariyerine kendi evinde şarkılara remix’ler yaparak başlayan Sean John Combs sahne adıyla Puff Daddy, kısa bir süre sonra Rap ve R&B müziğin vazgeçilmez isimlerinden biri oldu! Göz alıcı sokak stili ile sahnelerde dur durak bilmeyen Puff Daddy, sneakers tercihinde de oldukça başarılı!

10.Run DMC

Sneakers ve müzik bir araya gelir de Run DMC’siz bir liste olur mu? Mümkün değil! 80’lerde adidas Superstar sneakerslar için şarkı bile besteleyen Run DMC grubu, konserlerinde de günlük yaşantılarında da Superstar’dan hiç vazgeçmediler. Öyle ki Superstar giymenin farklı stilleri diye bir kitap bile yazabilirlerdi.

Bonus : Kristen Stewart

Sahnelerin olmasa da kırmızı halıların sneakerslarıyla göz kamaştıran ismi Kristen Stewart! Başarılı oyunculuğu ve rocker sokak stili ile her zaman 1 numara!

Sen de dünya starlarının sahnelerde boy gösterdiği sokak stiline sahip olmak istiyorsan hemen sneakscloud.com’a tıkla sokak modasının en tarz sneakerslarını keşfet!

Unutma, sokak modası seninle başlar!

İncelemek ve satın almak için buraya tıkla!

 

You May Also Like