Uzun yıllardan beri hayalini kurduğun seyahat programını sonunda oluşturabildin. İşinden izin aldın, maddi durumunu seyahatine göre ayarladın, her şey tamam gibi. Peki ya seyahat çantana ne koyacağını düşündün mü?
Kimi insanlar için gezmek ve seyahat etmek hayatlarının amacı haline geliyor. İçindeki gezme duygusunu bitiremeyen kişiler için bu yazımızda kendimizce çantanda olması gereken eşyalardan bahsettik. Sence doğru şeyleri düşünmüş müyüz? İstersen gel beraber bakalım.

1) T-shirt

Sırf seyahat için değil gündelik yaşantımızda sıkça kullandığımız t-shirt burada da yanımızda. İster bol alın ister dar ama bizce Dri-FIT özelliği olan yumuşak kumaş yapısına sahip, terini senden uzaklaştıracak t-shirtler tercih etmen, yaz aylarında çıktığın seyahat için daha uygun olacaktır.

Nike T-Shirt


2) Sweatshirt

Sweatshirt aslında biraz t-shirtleri andırsa da seni gideceğin yerdeki soğuk ve yağmurlu hava koşullarına karşı az da olsa koruyacaktır. Seyahat için gittiğin yerde tarz olman da cabası.

Nike Sweatshirt


3) Ceket

Biraz önce sweatshirtte bahsetmiştik, cekette aynı şekilde ama daha etkili bir şekilde seni bulunduğun yerin soğuk hava koşullarına karşı korumakta oldukça etkili olacaktır. Sırf dışarıda giyeceğim diye düşünme. Diyelim bir yere uzandın, hafiften üşümeye başladın. At üstüne ceketini, ısın hemen. Yanına aldığın ceketi her an kullanabilirsin.

Nike Ceket


4) Ayakkabı

Seyahat sırasında vücudumuzun en önemli parçalarından birisi ayaklarımız. Vücudumuzun bütün yükünü ayaklarımız çekiyor. Böyle olduğu için yolculuğumuz sırasında bize konforu ve güvenliği bir arada sağlayacak ayakkabı modellerine ihtiyaç duyuyoruz. Senin için Skechers’tan bir ayakkabı modeli seçtik. Konforlu, tabanı sayesinde güvenli ve sırf yürüyüş için değil gündelik hayatında rahatça giyebileceğin bir ayakkabı.

Skechers Ayakkabı


5) Gömlek

Seyahat için illa rahat, konforlu eşyalar alacağım diye düşünme. Gittiğin yerlerin kültürlerini, inançlarını öğrenirken gece dışarı çıkıp sosyal hayatını da görmelisin. Bunun için yanına şık bir gömlek alıp gittiğin yerde eğlencenin dibine vurabilirsin. 🙂

Vans Erkek Gömlek


6) Şort

Seyahat için gittiğin yer sıcak bir ortama sahipse gün içerisinde pantolon yerine şort giymen senin için daha iyi bir seçenek gibi. Tabii şort seçiminde sırf görsel olarak değil, bulundurduğu özellikler ile de seni karşılaşabileceğin olumsuz durumlara karşı koruyabilmeli.

Under Armour Şort


7) Pantolon

Yanına alacağın pantolon ile geceleri dışarı çıktığında hem tarz olarak gez hem de çevrenin getirdiği olumsuz koşullara karşı vücudunu koru.

Vans Erkek Pantolon


8) Çorap

Çıktığımız seyahatte ayak sağlığımız bizim için çok önemli. Yanına alacağın çorap sayesinde ayağını soğuk havalara ve çevreden oluşabilecek zararlara karşı koruyabilirsin.

Nike Unisex Çorap


9) Terlik

Gittiğin yerleri ferahlık içinde gezmek varken niye yanına terlik almayasın ki? Seyahat için yola çıktın, ilk durağın sıcak bir ülke. Ayakkabının ayaklarını içinde sıcak tutmasından dolayı yanına aldığın terlik, hem konforlu hem de serin serin dolaşmanı sağlayacak.

Nike Jordan Terlik


10) Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü hem göz sağlığımızı korumak için hem de görünüşümüzde bir tarz yaratmak için bizim için eşsiz bir ürün. Sırf yaz aylarında değil, kış aylarında da güneşe hassasiyeti olan insanlar güneş gözlüklerini kullanarak seyahatlerinin güzel geçmesini sağlayabilirler.

Vans Erkek Gözlük

Seyahat, maceraperest insanların vazgeçemediği bir yaşam türü. Seyahat yolculuğuna ilk defa çıkıyorsan bu yazımızın sana yardımcı olacağını düşünüyoruz. Bana bunlar yetmedi ben daha fazla seçenek görmek istiyorum dersen buradan sitemize gidip daha detaylı ürün incelemesini ve açıklamalarını görebilirsin. Hayır bana seyahat için bu kadar eşya yeterli ve hepsi hoşuma gitti diyorsan resimlerin üzerine tıklayıp, ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin.

You May Also Like