Cyber Monday İndirim Günü

Black Friday’in ardından indirim çılgınlığını sanal ortama taşıyan Cyber Monday fırtınası da hız kesmeden yol alıyor. Sneakscloud.com’un da dahil olduğu Cyber Monday indirim gününe özel %50’ye varan indirimlerimizi sakın kaçırma!

Untitled-1

Son zamanlarda birçok dünya ülkesinde bir furya haline gelen Black Friday’i takip eden Pazartesi gününde ortaya çıkan Cyber Monday; başta Amerika olmak üzere globalleşen dünyanın yeni trendi haline geliyor! Amacı sadece alışveriş yapmak olan bu günün Kara Cuma’dan tek farkı indirim ve kampanyaları siber ortama taşıyor olması. Mağaza mağaza dolaşıp da indirimleri takip etmek istemeyenler için benzersiz bir fırsat sunan Cyber Monday, sneakscloud.com’da %50’ye varan indirimlerle geliyor.

İlk kez 2005 yılında Ellen Davis tarafından icat edilen ve bilinen tüm indirimleri bir kenara iterek zirveye doğru ilerleyen Cyber Monday, içinde bulunduğumuz teknoloji çağının da geldiği boyutları gözler önüne seriyor! Black Friday ile kıyasıya rekabet halinde olan bu gün de sen de teknolojiye ayak uydur ve online alışverişin rahatlığını yaşa!

sneaks-cloud_cyber-monday-siber-pazartesi-indirim-gunu-2

%50’ye varan indirimlerle Siber Pazartesi ruhunu adımlarına taşıyacak sneakerslardan bazılarını daha yakından incelemek için yazımızı okumaya devam et!

Nike Air Max 90 Ultra Essential

sneaks-cloud_nike-air-max-90-ultra-essential-bayan-sneakers-spor-ayakkabi

Cyber Monday’de %40 indirimle sahip olabileceğin Nike Air Max 90 Ultra Essential kadın sneakerslarla sokak modası trendlerini yakından takip etmeye devam edeceksin! Her adımda tarz olmak isteyenlerin favorisi olan bu sneakersla şıklığı en’lerde yaşamaya hazır ol!

Puma Blaze Of Glory X Alife

sneaks-cloud_puma-blaze-of-glory-alife-bayan-spor-ayakkabi-sneakers

Cyber Monday indiriminde kaçırılmayacak bi’ sneakers! Günümüz sokak modasının renkli yüzünü yansıtan ve Puma markasının “Yapay Yaşam” koleksiyon adıyla piyasaya sunduğu Puma Blaze Of Glory X Alife kadın sneakerslarla stiline yepyeni bir hava kat!

adidas Superstar 80’s

sneaks-cloud_adidas-originals-superstar-80s-erkek-spor-ayakkabi-sneakers

Tüm yüzeyde reflektif detaylar kullanılmış olan adidas Superstar 80’s ile hem gece hem de gündüz her adımda tarz olacaksın! İkonik silüeti ve sokak stilinin son moda akımlarını yansıtan detayları ile göz kamaştıran bu sneakers şimdi Cyber Monday’de %50 indirimde!

Cyber Monday indirimlerini parmaklarının ucuna getiren sneakscloud.com’un %50’ye varan indirim fırsatlarını sakın kaçırma! Hemen tıkla, sokak modasını yakala!

Tüm indirimli modelleri incelemek ve satın almak için buraya tıkla!

You May Also Like