Asi Tarzını Yansıtan Siyah Sneakerlar

Hey genç! Senin için seçtiğimiz kombinleri mutlaka dikkate almalısın!

sneaks-cloud-siyah-airmax-thea

Sokakta dilediğin gibi rahatça dolaşmak, yazın sıcağına meydan okumak tamamen senin elinde.
Giy siyah elbiseni, boş ver insanların yazın siyah giyilmez dediklerini! Al koluna spor çantanı ve at kendini sokağa. En havalı gözlüğünü tak ve en cool sen ol. Konforlu adımlar için çek bi’ sneakers ayağına, göster kendini! Dikkatler senin üzerinde olsun! Siyah rengin asaletini her zaman üzerinde taşı. Siyah Nike Air Max Thea günlük spor ayakkabı tam da senin gibi çılgınlar için tasarlandı.

sneaks-cloud-siyah-air-force-1-07

sneaks-cloud-siyah-air-force-1-07-mid

Asi gençler Çarşamba günleri siyah giyer! Sende onlardan biri ol ve bu kombini kendine uyarla.
File detaylı etek ve bluzunu al, yazın sıcağında fileler sayesinde nefes al. Topla saçlarını!
Şık bir çanta al ve hem gündüz hem de gece için ortama uygun ol. Özgürce hareket etmek senin hakkın bu yüzden hemen kendine bi’ siyah Nike Air Force al ve yürürken, koşarken en havalı sen hisset!

sneaks-cloud-siyah-airmax-90

Çarşamba gecelerinin yıldızı sen ol! Deri taytınla asiliğine asilik kat. Simsiyah makyajını yapıp asi bakışlar elde etmeyi sakın unutma! Bu gece herkes seni konuşacak. Bırak saçların açık kalsın, özgür olsunlar. Rahat tişörtünü giy ve hareketlerini kısıtlama, bütün gece dans et. Siyah Nike Air Max 90 spor ayakkabılarda bulunan hava tabanıyla en yükseklerdesin. Tüm gözler üstünde!

sneaks-cloud-siyah-superstar

Çarşambaları ofis stilini siyah kombininle konuştur! Çalışırken rahat olmayı kim istemez ki? Sıkıcı bir işin varsa eğer stilinle fark yaratmaya var mısın? Özgüvenini arttıracak olan bu kombin bütün gününün enerjik geçmesini sağlayacak. Kendini çok mutlu hissedeceksin. Ofiste en mükemmel sen görüneceksin! Sıkıcı ofis gününün koşturmacası içerisinde konforlu olmak istemez misin? Bunun için sana önerdiğimiz siyah adidas Superstar sneakerlar yorgunluğunu sana hiç hissettirmeyecek!

sneaks-cloud-siyah-converse-all-star-2

sneaks-cloud-siyah-converse

Yüz yılı aşkın süredir vazgeçemediğimiz Converse sneakerlarla marjinal tarzını tamamla. Sezonun modası crop toplarla kombinlediğin salaş bermuda şortlarla stilini oluştur. Eğer tarzına hareket katmak istiyorsan metal detaylar ekle. Deri şapkan tarzına tarz katacak. Sokakta cool gözükmek ister misin? Yapman gereken kesinlikle stilinle bütünlük sağlayacak olan modası asla geçmeyen siyah bi’ Converse giymek.

Hadi hep birlikte Çarşamba günleri siyah giyiyoruz! 😉

Tarzını tamamlayacak sneakerlara hemen ulaşmak istiyorsan www.sneakscloud.com’a ışınlan!

Burada gördüklerinin hepsi ve daha fazlası bir tık uzağında.

 

You May Also Like