Beklenen o tasarım artık bizimle! Skechers D’lites – Gold Dust ile rahatlığı ve şıklığı yaşayacaksın!

Işıl ışıl!

Gold Dust, dilimizde Altın Toz olarak çevriliyor. Glitter modasının esintilerini taşıyan Gold Dust modeli, parıl parıl parlamanın simlerle bir alakası olmadığını ispatlar nitelikte bir ayakkabı… Parlak, metalik gold deri sayası, sentetik metalik parlak katmanları, bölge bölge iliştirilmiş dokuma rengarenk tüvit kumaşları ile Skechers D’lites – Gold Dust, Skechers’ın alışılmış tasarımlarının dışına çıktığının somut bir kanıtı!

Taban teknolojisi diye yazılır, Skechers diye okunur!

Yürüyüş ve training ayakkabıları deyince akıllarda tek bir isim canlanır: Skechers!

Öncelikle şuna değinmeden geçemeyeceğiz , ayakkabının en beğendiğimiz kısımlarından biri orta tabanının su dalgalarını andıran kısmından geliyor. Bu kadar metalik katmanı böylesine doğaçlama gösterebilen başka bir taban düşünülemezdi. Bunca hareketin ve iddianın bulunduğu bir tasarım ile bu durgunluk müthiş kombinlenmiş! Biz çok beğendik!

Memory Foam yastıklamalı iç taban, Skechers modellerinin olmazsa olmazı. Memory Foam, ayağını daha rahat ettirmek için tasarlanan bir teknolojidir. Ayağının şeklini hatırlar ve daha konforlu bir ortam oluşmasın sağlar.

Orta taban, darbelere karşı kılıçları çekiyor ve sert zemin hissini ortadan kaldırmak için tüm gücü ile savaşıyor! Aynı zamanda hafif destekleyici bir yapıda.

Esnek kauçuk malzemeden yapılan dış tabanı, çekiş gücünü hissetmeni değil yaşamanı sağlıyor. Dik yokuşlarda yaptığın dağ yürüyüşlerinde daima seni kollar! Daha güvenli ve daha esnek hissetmeni sağlarken, darbelere karşı maksimum koruma sağlar.

Kombin bizim işimiz!

Renkli ayakkabılardan korkanlardansan, bu ayakkabı korkularını yenmen için mükemmel bir fırsat!

Golden Dust, giydiğin ilk andan itibaren kelimenin tam anlamı ile sana Golden Hours’ı yaşatacak! “Her şeyle giyemem, dolabımda kalacağına aklımda kalsın” diyorsan, o düşünceleri bir kenara atmanın tam zamanı.

Retro kesimi ile yüksek yakayı birleştiren Puma Retro Top Sweatshirt, gold logosu ile Gold Dust’larınla muhteşem görünecek!

Ürüne göz atmak için fotoğrafa ya da buraya tıkla.

Daralan paçaları, gold logo detayı ve sade tasarımı ile Gold Dust’larını mükemmel gösterecek bir eşofman altı!

Fotoğrafa ya da buraya tıklayarak ürüne gidebilirsin.

Taytlar, iyi ki varlar!

Tayt-ceket ikilisini sevenlere duyurulur; bu kombin senin için geliyor!

Sade tasarımına minimal çizgiler ekleyen Nike, yine yapmış yapacağını! İki cebi sayesinde saklama alanını arttırıyor ve konforlu şıklığı en üst seviyede yaşamanı sağlıyor.

Fotoğrafa ya da buraya tıklayarak ürünü inceleyebilirsin.

Renk cümbüşüyle tanış!

Tayta ulaşmak için buraya ya da fotoğrafa tıklayabilirsin.

Skechers D’lites – Golden Dust’larına kavuşman için buradayız!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *