Skechers Sneakerslar

Hafifliği ve rahatlığı ile ön plana çıkan Skechers’ın enerjini maksimum düzeye çıkaracak rengarenk yeni sezon modellerini gördün mü?

sneaks cloud_skechers yeni sezon

1992 yılından günümüze uzanan başarı hikayesinin başkahramanı Skechers, eşsiz teknoloji ve tasarımlarıyla yeni sezonda da göz kamaştırmaya devam ediyor. Sokak modası öncüleri arasında yer alan marka, birçok ünlü ismin vazgeçilmezi olduğu gibi Amerika’nın en iyi maraton koşucusu Meb Keflezighi tarafından da destekleniyor. Gün geçtikçe serüvenlerine bir yenisini daha ekleyen Skechers dünya nüfusunun % 85’ine ulaşarak hayran kitlesini gittikçe genişletiyor.

Sokak modasının en rahat tasarımları, sokak modasının kalbinin attığı yerde, Sneaks Cloud’da! Yeni sezonda şıklığı, eğlenceyi ve rahatlığı bir arada sunan Skechers modelleri ruhunun derinliklerinde gizlenen coşkuyu ortaya çıkaracak! Keşfetmeye hazır mısın?

Renklerin büyülü dünyasını adımlarınla buluşturan Skechers’ın yeni sezon modellerinden bazılarını senin için mercek altına aldık. Merak ediyorsan okumaya devam et!

Skechers Flex Appeal

sneaks cloud_skechers flex appeal kadın koşu ayakkabısı

Grafik desenlerle detaylandırılmış üst yüzeyi ile sokağın karmaşık yüzünü yansıtan Skechers Flex Appeal sneakerslar, renkli ve eğlenceli tasarımıyla tarzına fark katıyor. Hafif tempolu koşularında da rahatlıkla kullanabileceğin bu spor ayakkabıların hafıza tabanlı yapısı senin de vazgeçilmezin olacağa benziyor.

Skechers Equalizer-Familiar

sneaks cloud_skechers equalizer familiar erkek günlük spor ayakkabı

Konforlu yapısı ve farklı silüeti ile rahatlığın yeni adı Skechers Equalizer-Familiar sneakerslar kişiye özel uyum sunan esnek tasarımı, darbe etkilerini absorbe eden tabanı ve jel enjekte edilmiş iç taban yapısı ile her adımda mükemmel bir deneyim yaşamanı sağlıyor.

Skechers Skech-Air-Infinity-Wildcard

sneaks cloud_skechers skech air infinity wildcard kadın koşu ayakkabısı

Görülebilir hava tabanı ile havalı ve cool bir görünüm sunan Skechers Skech-Air-Infinity-Wildcard spor ayakkabılarla yeteneklerinin sınırını keşfet! Atletik tasarımını üstün Skechers teknolojileriyle destekleyen bu sneakersların rahatlığını başka hiçbir ayakkabıda bulamayacağından eminiz!

skechers yeni sezon google 728x90

Yeni sezonun en trend tasarımlarını bir araya getiren Skechers, yaratıcı ve yenilikçi tasarımları ile sneakscloud.com’da seni bekliyor. Tüm sokak burada, sen neredesin?

Skechers yeni sezon modellerini incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *